Liga Republika 2024: Riot Games PH rozpoczyna otwarty turniej League of Legends

Riot to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na filipińskim rynku gier. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie zna ich tytułów. Rywalizacja i zabawa. To dwa czynniki decydujące o sukcesie i trwałym atrakcyjności gier Riot. W ubiegły piątek Riot Games PH zaprezentowało Liga Republika 2024, otwarty turniej League of Legends z pulą nagród wynoszącą 1 milion funtów.

Liga Republika 2024: Turniej League of Legends

Liga Republika 2024 to turniej ligowy League of Legends. Do udziału zaproszone zostaną 384 drużyny z Luzon, Visayas i Mindanao, o ponad 100 więcej niż w zeszłym roku, gdy było ich 265. Przyświeca nam tylko jeden cel: znalezienie najlepszej drużyny League of Legends na Filipinach.

„Jesteśmy zaangażowani w tworzenie ligi, która buduje poczucie dumy, tożsamości i przynależności naszych graczy. Mamy nadzieję, że przekształcając zeszłoroczny Puchar Empyrean Cup w Liga Republika, mamy nadzieję udostępnić naszym graczom ligę, którą będą mogli z dumą nazwać tatak Pinoy” – dodał Kimi Salazar, menedżer marki Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) w Riot Games Philippines.

Format i harmonogram Ligi Republiki 2024

Liga Republika 2024 będzie obejmować etapy zarówno online, jak i offline, aby zapewnić większej liczbie graczy szansę na rywalizację, niezależnie od tego, gdzie się znajdują w kraju. Wszystko zaczyna się już w maju tego roku. Odbędzie się turniej Kickoff Invitational, w którym weźmie udział 8 najlepszych drużyn z Empireum Cup 2023. Jednak tylko 4 drużyny zakwalifikują się do fazy grupowej w sierpniu.

W czerwcu zaczną być zapraszane drużyny z całych Filipin. Biorąc pod uwagę, że w otwartej fazie kwalifikacyjnej trwającej od lipca do sierpnia weźmie udział ponad 300 drużyn, oczekuje się, że rywalizacja będzie zacięta, ponieważ uczestnicy będą walczyć o jedno z dwunastu miejsc w grupie.

Po fazie zaproszenia i otwartych kwalifikacjach 16 drużyn zwycięży i ​​zakwalifikuje się do fazy grupowej w sierpniu. Miesiąc wrzesień będzie poświęcony play-offom. I na koniec najważniejsze wydarzenie. Wielki finał Liga Republika 2024 będzie wydarzeniem odbywającym się w sieci LAN, podczas którego osiem najlepszych drużyn będzie rywalizować przed publicznością na żywo o część puli nagród wynoszącej milion peso.

Aby uzyskać dodatkowe informacje lub przyszłe aktualizacje, śledź oficjalne strony League of Legends na Facebooku i Instagramie.

Źródło: www.bing.com