Lee „Faker” Sang-hyuk uhonorowany przez Hall of Legends: „Moja podróż miała znaczący wpływ na fanów”

Lee Sang-hyeok, znany również jako „Faker”, wprowadzony do Hall of Legends League of Legends

Gracz League of Legends (LoL) „Faker” (Lee Sang-hyeok) został wprowadzony do Hall of Legends League of Legends 6 czerwca. Faker, były członek Team T1, mówił podczas ceremonii o głębokim wpływie, jaki jego kariera wywarła na fanów na całym świecie.

„W całej mojej karierze zawodowej przeżyłem wiele wzlotów i upadków” – powiedział 27-letni Lee. „Ale za każdym razem, gdy otrzymuję listy od fanów, w których piszą mi, że przezwyciężyli przeciwności losu dzięki mojej inspiracji, przypomina mi to, że miałem znaczącą karierę. »

Znakomita kariera Fakera w e-sporcie League of Legends

Od swojego zawodowego debiutu w 2013 roku jako środkowy zawodnik Team T1, Faker zdobył w sumie cztery tytuły mistrza świata i dziesięć mistrzostw ligi krajowej, co czyni go najbardziej utytułowanym graczem zarówno na scenie globalnej, jak i krajowej.

Faker skorzystał również z okazji, aby wspomnieć Kim Jeong-gyuna, znanego jako „kkOma”, obecnego trenera T1, jako swojego mentora. Wyraził wdzięczność kkOmie za pomoc w stawaniu się lepszym graczem od czasu jego debiutu.

Wzorowy i charytatywny zawodnik

Oprócz wyjątkowych umiejętności Faker był chwalony za wzorowe zachowanie i działalność charytatywną. Swój spokój przypisywał swojej osobowości, podkreślając, że bycie osobą publiczną nie stanowi dla niego problemu dzięki wrodzonej od dzieciństwa roztropności.

Jeśli chodzi o jego długą karierę w zespole T1, Faker wyjaśnił, że nigdy nie czuł potrzeby zmiany zespołu, ze względu na wspólne wartości wspólne z T1 i szczególne miejsce, jakie zajmuje w zespole w organizacji.

Scena e-sportowa w Korei Południowej

Jeśli chodzi o dominację Korei Południowej na międzynarodowych wydarzeniach e-sportowych, Faker podkreślił duże zainteresowanie tego kraju grami oraz dużą dostępną pulę talentów, co sprzyja tworzeniu środowiska sprzyjającego nauce i rozwojowi graczy.

Jako pierwsza osoba wprowadzona do Hall of Legends League of Legends, Faker nadal rozwija e-sport i inspiruje nowe pokolenie graczy.

Źródło: www.bing.com