League of Legends: zmiany w utrzymaniu dla wojowników już wkrótce


Właśnie ujawniono informacje dotyczące łatki League 13.1, więc wiemy, czego się spodziewać, gdy sezon 13 rozpocznie się w nadchodzących dniach. Ale dowiedzieliśmy się też więcej o tym, co Riot planuje wprowadzić do gry dla mistrzów Wojowników w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Utrzymaj zmiany w bohaterach wojowników

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Podczas gdy fani są zachwyceni wszystkimi ulepszeniami ujawnionymi w łatce 13.1, twórcy mają dla nich jeszcze jedną niespodziankę w nadchodzących tygodniach, która jest związana z całą klasą bohaterów.

Według Riot Phloxtwórcy zastanawiają się nad pewnymi zmianami w kierunku zrównoważonego rozwoju klasy Fighter, jednej z najbardziej zepsutych klas w ostatnich dniach.

Bohaterowie wojowników to bohaterowie wysokiego ryzyka i wysokich nagród, którzy specjalizują się w potyczkach i bitwach i mają potencjał w środkowej fazie gry ze względu na ich trwałą konstrukcję i duże obrażenia.

Normalnie tego typu bohaterowie nie mają takiej wytrzymałości jak obrońcy, jednak ostatnio wydawało się, że wojownicy to nowi obrońcy, z dodatkowym zestawem obrażeń w zestawie, co utrudnia grę przeciwko nim.

League of Legends: Zmiany w Sustain dla bohaterów Fighter już wkrótce 2
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Bohaterowie tacy jak Irelia, Aatrox i Fiora to tylko niektóre przykłady, a dzięki dołączeniu nowych przedmiotów dla czołgów, Jak’Sho, The Protean i Heartsteel, wydają się być jeszcze bardziej nie do zabicia niż wcześniej.

Gdy walczysz z bohaterami walczącymi na dużym dystansie, ich niski zasięg, który powinien być ich podatnością na ataki, tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ żadne obrażenia nie są w stanie ich pokonać. W końcu dogonią długodystansowych mistrzów i to będzie dla nich koniec.

League of Legends: Zmiany w Sustain dla bohaterów Fighter już wkrótce 3
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Jedną z obaw związanych z wojownikami jest obecnie ilość leczenia i utrzymywania się, które zyskują, co oznacza, że ​​mogą przyjąć krytyczny cios i wyzdrowieć przed śmiercią ze względu na swoją naturalną wytrzymałość, co sprawia, że ​​granie nimi wydaje się niesprawiedliwe.

Chociaż modyfikacje te powinny zostać zaimplementowane w kolejnych łatkach, nie ujawniono żadnych formalnych szczegółów. Więcej informacji powinno jednak pojawić się w kolejnych tygodniach.

Źródło : https://notagamer.net/league-of-legends-sustain-changes-fighter-champions/