League of Legends zastępuje kluczową runę


Riot Games ujawniło niedawno niektóre z nadchodzących zmian League of Legends w następnym okresie przedsezonowym. Część tych zmian obejmowała pojawienie się nowej runy znanej jako „Pierwsze Uderzenie”, runy znalezionej w drzewie Inspiracji, która wyglądała na ewolucję nieczynnej runy kluczowej Kleptomancji. W bardziej szczegółowym poście na temat funkcji Pierwszego Uderzenia oraz jego zamierzonych mocnych i słabych stron Riot powiedział, że ta nowa runa Keystone zastąpi Prototype: Omnistone.

Pierwsze Uderzenie, dla tych, którzy przegapili pierwsze ujawnienie, daje bohaterom dodatkowe obrażenia, gdy to oni albo zainicjują walkę, albo oddadzą odwet w krótkim czasie. Jego czas odnowienia zaczyna się od 25 sekund i zmniejsza się do 15, a jego pełny opis (od momentu pojawienia się na PBE) można zobaczyć poniżej, aby lepiej wyjaśnić, co robi.

„Zadawanie obrażeń wrogiemu bohaterowi atakiem lub umiejętnością, zanim to zrobią lub w ciągu 0,25 s od rozpoczęcia walki, daje 5 złota i Pierwsze Uderzenie na 3 sekundy, powodując, że twoje ataki lub umiejętności zadają 12% dodatkowych obrażeń przeciwko wszystkim bohaterom, a przyznawanie (100% walki wręcz / 70% dystansowej) dodatkowych obrażeń zadanych jako złoto” – powiedział Riot.

Zamiast istnieć obok innych opcji w drzewku inspiracji, Riot powiedział, że nowa runa Pierwszego Uderzenia zasadniczo zajmie miejsce Prototype: Omnistone, ponieważ ta ostatnia zostanie usunięta. Runa Omnistone to ta, która okresowo zapewniała bohaterom użycie półlosowej runy Keystone, która była fajnym pomysłem, ale nie zyskała szerokiego uznania i nie miała pierwszeństwa przed innymi opcjami. Riot nawiązał do tego stanu, w którym znalazł się Omnistone, wyjaśniając, dlaczego został usunięty, i powiedział, że ci, którzy chcieli różnych opcji Keystone, często wybierali zamiast tego Niezapieczętowaną Księgę Zaklęć.

„Podczas gdy Prototype: Omnistone był przyzwoitą opcją dla bohaterów, którzy tak naprawdę nie kochali żadnego konkretnego Keystone, z biegiem czasu większość odkryła przynajmniej kilka, które najbardziej im odpowiadają” – powiedział Riot. „A dla graczy, którzy chcą całkowicie zrezygnować z Keystones, Unsealed Spellbook zapewnia dodatkowy dostęp do Summoner Spells, pozwalając użytkownikom wydać swój budżet mocy Run w zupełnie innym systemie”.

Okres przedsezonowy jeszcze się nie rozpoczął, ponieważ po prostu nie zaczęliśmy widzieć, jak część zawartości pojawia się na serwerach testowych, więc zwolennicy Omnistone mają jeszcze czas, aby skorzystać z runy Keystone. Dla tych, którzy mają dostęp do serwerów PBE w celach testowych, możecie już teraz wypróbować nową runę Pierwsze Uderzenie.Source : https://comicbook.com/gaming/news/league-of-legends-runes-first-strike-omnistone/