League Of Legends: wskazówki dotyczące wizji i totemów


Chociaż kontrolowanie wzroku może nie być najbardziej błyskotliwą umiejętnością Liga Legend, jest to jednak element fundamentalny i niezbędny do odniesienia sukcesu przez graczy, którzy chcą wspiąć się po drabinie rankingowej. Wbrew powszechnemu przekonaniu, ochrona i odmowa widzenia to nie tylko wsparcie, to wysiłek zespołowy.


POWIĄZANE: League Of Legends: Wskazówki dla początkujących dotyczące wsparcia

Na szczęście jest to również jedna z najłatwiejszych umiejętności do nauczenia się Liga Legendponieważ większość wymagań wynika z wiedzy, w przeciwieństwie do złożonej mechaniki, której doskonalenie może zająć lata.

GRACZOWY WIDEO DNIA

7 Użyj pingów wizji

Pingowanie jest umiejętnością samą w sobie Liga a gracze mogą używać trzech różnych sygnałów wizyjnych, aby przekazywać swoim zespołom ważne informacje. Sygnału Potrzeba Wizji można użyć, aby poprosić członków drużyny o umieszczenie totemów w sytuacjach, gdy gracze nie mają żadnego dostępnego lub nie mogą bezpiecznie dostać się do danego miejsca. Sygnał „Oczyszczona wizja” doskonale nadaje się do informowania sojuszników, gdzie można bezpiecznie chodzić; pozwala również uniknąć marnowania drugiej Soczewki Wyroczni na miejsca, które właśnie zostały zmiecione w poszukiwaniu totemów.

Najważniejszym pingiem wizji jest ping wizji wroga, ponieważ nie tylko zaalarmuje drużynę o wizji, ale także zapewni dokładny czas dla totemu, pozwalając wszystkim zobaczyć, kiedy wygaśnie. Wiedza o tym, gdzie wróg ma wizję, jest niezbędna do podejmowania decyzji.

6 Nie tylko Ward Bushes

Splash art League of Legends Old God Ivern

Jednym z wielu błędnych przekonań na temat totemów jest to, że totemy powinny być umieszczane tylko w krzakach. Podczas gdy wiele krzewów oferuje wspaniałe miejsca do widzenia, istnieje wiele innych świetnych lokalizacji totemów.

POWIĄZANE: League Of Legends: powody, dla których nie możemy się doczekać LoL Esports w 2023 roku

Z reguły każde wejście do lub do dżungli często może być świetnym miejscem na totem, ponieważ każdy wróg bez odskoku musi korzystać z tych wejść, aby dostać się tam, gdzie potrzebuje. Po upadku wież na środkowej alei, w samej alei można umieścić głębokie totemy, aby zakryć wejścia do dżungli. Obozy w dżungli są również doskonałym miejscem na totemy, aby z wyprzedzeniem zlokalizować dżunglera.

5 Ward podczas przypominania

League of Legends Kosmiczna Królowa Ashe Splash Art

To, czego niektórzy gracze nie wiedzą, to to, że można upuszczać totemy podczas powrotu do bazy. Jest to korzystne, ponieważ totemy mają całe życie, więc umieszczenie totemu tuż przed zakończeniem powrotu oznacza, że ​​pozostanie na mapie przez dodatkowe osiem sekund, co może mieć znaczenie.

Jedyną rzeczą, na którą należy uważać, jest upewnienie się, że miejsce, w którym gracze chcą umieścić totem, znajduje się w zasięgu, ponieważ jeśli jest zbyt daleko, powrót zostanie anulowany, gdy bohater znajdzie się w zasięgu, aby umieścić totem.

4 Szukaj Totemów Kontroli w ekwipunkach

League of Legends Burzowy Smok Lee Sina Splash Art

Ciągłe naciskanie PATKA aby wyświetlić tablicę wyników Liga Legend jest czymś, co gracze powinni robić coraz częściej, wspinając się po szczeblach kariery, a jedną z wielu korzyści jest wykrywanie Totemów Kontroli, zanim zostaną upuszczone.

POWIĄZANE: Najlepsze skórki League Of Legends

Jeśli na przykład gracz zobaczy wroga z Totemem Kontroli w swoim ekwipunku, zanim wejdzie w krzak lub mgłę wojny, a kiedy wróci, już go nie ma, bardzo łatwo zgadnąć, gdzie go umieścił. Informacje te można następnie przekazać zespołowi za pomocą polecenia ping.

3 Nie uderzaj w dezaktywowane totemy

Splash art League of Legends PsyOps Pyke

Kiedy wrogi totem zostanie dezaktywowany przez przyjazny Totem Kontroli lub Soczewkę Wyroczni, nie zapewni widzenia. Jeśli jednak totem zostanie zaatakowany, na chwilę oświetli otaczający go obszar.

Dlatego wykonując cele takie jak Baron, mimo że kuszące może być trafienie totemu, zdobycie trochę złota i całkowite usunięcie go z gry, lepiej zostawić to w spokoju i trzymać wroga w niewiedzy. W innych przypadkach, gdy ustawiasz i usuwasz wizję, dobrze jest oczywiście zabijać totemy, ale zawsze pamiętaj, że można to zobaczyć.

2 Nie kieruj się wizją

Splash art League of Legends Union Jack Fiddlesticks

Oddziały są świetne Liga Legend, ale jeśli wróg wie, gdzie znajduje się wizja, może zapobiegawczo uniknąć wykrycia i znaleźć inne ścieżki w okolicy lub zabić totem za złoto. Nawet jeśli nie zdecydują się zrobić żadnej z tych rzeczy, wiedzą, że mają wizję i mogą to uwzględnić w procesie podejmowania decyzji. Z tego powodu ważne jest, aby nie kierować się wizją.

Aby uniknąć rzucania totemów na wizję, gracze mogą zrobić kilka rzeczy. Po pierwsze, jeśli używasz totemu poza krzakiem, upewnij się, że w pobliżu nie ma wrogich bohaterów ani stworów, ponieważ zapewnią one widoczność. Po drugie, zabijając wrogie totemy, odczekaj chwilę, zanim upuścisz własne totemy, ponieważ martwe totemy nadal zapewniają niewielką widoczność w ciągu kilku sekund po zabiciu.

1 Fałszywy oddział

League of Legends Tradycyjny Splash Art Karmy

Na wyższych poziomach gry wróg często zauważy, że podczas fazy gry w alei udasz się do totemu w zwykłych miejscach, takich jak tri-bush. Najprawdopodobniej będą pingować miejsce, w którym ich zdaniem totem został odrzucony, i działać w oparciu o swoją postrzeganą wiedzę.

Mając to na uwadze, gracze mogą udawać totem, po prostu podchodząc do krzaka lub w mgłę wojny, zanim szybko wrócą. Wróg może teraz unikać prób gankowania i, miejmy nadzieję, zmarnuje Soczewkę Wyroczni, próbując zabić totem, którego tam nie ma. Będą też wierzyć, że totem się odnawia.

Liga Legend jest dostępny na PC i Mac.

WIĘCEJ: Wskazówki, jak wspinać się w dowolnej konkurencyjnej grze zespołowejŹródło : https://gamerant.com/league-legends-vision-warding-tips/