League of Legends wprowadza zupełnie nowy produkt od LG – i robi naprawdę wrażenie.

Firma LG wprowadza na rynek zupełnie nowy monitor do gier z motywem League of Legends, przeznaczony dla fanów niezwykle popularnej gry MMO. Ten limitowany monitor do gier UltraGear OLED ma wzory i ikony League of Legends na zewnętrznej obudowie i interfejsie. Ma także 27-calowy wyświetlacz, niewiarygodnie wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz i szybki czas reakcji w skali szarości do szarości (GTG) wynoszący 0,03 milisekundy. Ma także wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440), obsługuje technologię HDR10 i pokrywa 98,5% przestrzeni barw DCI-P3.

Projekt odpowiedni dla profesjonalnych graczy i kreatywnych projektów

LG twierdzi, że ten monitor został opracowany z myślą o opiniach społeczności, co wyraźnie widać w wysokiej klasy specyfikacji zaprojektowanej specjalnie dla profesjonalnych graczy (wysoka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji są szczególnie przydatne w dynamicznych grach rywalizacyjnych). Warto też dodać, że rozszerzona przestrzeń barw sprawia, że ​​jest to także świetny monitor do kreatywnych projektów.

Dostępność i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Ten monitor do gier można kupić wyłącznie w oficjalnych sklepach internetowych LG od dzisiaj, 11 września, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwecja, Włochy, Arabia Saudyjska i Korea Południowa. Osoby, które zamówią monitor w przedsprzedaży w sklepie internetowym, otrzymają także trzy kody skórek dla popularnych bohaterów League of Legends.

Ważne partnerstwa

Często spotyka się towary pochodzące z popularnej gry wideo, ponieważ zyski są prawie gwarantowane, o ile dany produkt nie jest złej jakości. Jednak oczywiste jest, że firma LG naprawdę wzięła pod uwagę potrzeby społeczności League of Legends, biorąc pod uwagę imponującą specyfikację – co ma sens, ponieważ społeczność ta jest znana z bardzo wymagających.

Warto również wspomnieć o niedawnej współpracy studia League of Legends Riot Games z Coca-Colą. Słynna marka napojów gazowanych wypuściła na rynek napój o smaku Coca-Cola Ultimate, który oferuje kilka bonusów w grze, w tym bonusy za doświadczenie, emotki i dodatkowe misje.

Ponadto w sierpniową bijatykę Project L opartą na League of Legends można było grać podczas EVO 2023, co oznaczało, że po raz pierwszy w grę udostępniono publiczności. W wersji demonstracyjnej dostępne były cztery postacie – Ahri, Ekko, Darius i Yasuo – a w grze potwierdzono także obecność dwóch kolejnych bohaterów, Jinx i Illaoi.

Na koniec nie zapominajmy o cieszącym się dużym powodzeniem prequelu anime na platformie Netflix, Arcane, który w nowy i odświeżający sposób zagłębia się w uniwersum i postacie.

Popularność, która przyciąga hakerów

Oczywiście popularność League of Legends sprawia, że ​​jest ona również głównym celem hakerów. W styczniu 2023 roku hakerzy, którzy zaatakowali Riot Games, ogłosili, że wystawiają na aukcji kod źródłowy gry MMO, żądając okupu w wysokości 10 milionów dolarów. Riot Games oświadczyło jednak publicznie, że nie zapłaci.

Podsumowując, ten nowy monitor do gier LG to pozycja obowiązkowa dla fanów League of Legends i oferuje wysokiej klasy specyfikacje odpowiednie dla profesjonalnych graczy, a także kreatywnych projektów. Partnerstwa ze znanymi markami i rozwój związany z grą pokazują popularność i wpływ League of Legends w świecie rozrywki związanej z grami wideo.

Źródło: www.bing.com