League of Legends wprowadza na rynek innowacyjny produkt we współpracy z LG – i jest naprawdę niesamowity

League of Legends, niezwykle popularna gra MMO, daje fanom kolejną szansę na świętowanie swojej miłości do tej gry dzięki zupełnie nowemu tematycznemu monitorowi do gier stworzonemu przez firmę LG. Ten monitor do gier UltraGear OLED z limitowanej edycji ma projekty i ikony inspirowane League of Legends zarówno na obudowie zewnętrznej, jak i interfejsie. Ma także 27-calowy ekran, niewiarygodnie wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz i szybki czas reakcji w skali szarości do szarości (GTG) wynoszący 0,03 milisekundy. Co więcej, ma wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440), obsługuje HDR10 i pokrywa 98,5% gamy barw DCI-P3.

Monitor do gier opracowany z myślą o społeczności

Monitor został opracowany z myślą o opiniach społeczności, co widać po wysokiej klasy specyfikacjach zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalnych graczy (szybka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji są szczególnie przydatne dla graczy). Warto również dodać, że szeroka gama barw sprawia, że ​​jest to świetny monitor do kreatywnych projektów.

Dostępne tylko w niektórych krajach

Ten monitor do gier można kupić wyłącznie w oficjalnych sklepach internetowych LG od dzisiaj, 11 września, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwecja, Włochy, Arabia Saudyjska i Korea Południowa. Osoby, które zamówią monitor w przedsprzedaży w sklepie internetowym, otrzymają trzy kody skórek dla popularnych bohaterów League of Legends.

Partnerstwa premium z Riot Games

To nie pierwsza głośna współpraca ze studiem League of Legends Riot Games. Niedawno Coca-Cola stworzyła specjalny smak o nazwie Coca-Cola Ultimate dla gry MMO. Sam produkt oferuje kilka bonusów w grze, w tym premie XP, emotikony w grze i dodatkowe misje. Jednak smak tego smaku jest prawdziwą tajemnicą, ponieważ wydaje się, że „odblokowuje graczom smak +XP” bez dalszego opisu.

Dostępna jest także kolejna bijatyka League of Legends, Project L, w którą można było grać podczas EVO 2023 w sierpniu, co oznaczało, że gra została po raz pierwszy udostępniona publicznie. W wersji demonstracyjnej dostępne były tylko cztery postacie – Ahri, Ekko, Darius i Yasuo – a także dwóch innych bohaterów, Jinx i Illaoi, co także zostało potwierdzone w grze.

I jak zapomnieć o sukcesie anime

Źródło: www.bing.com