League of Legends World Championships wygrywa najlepsze wydarzenie e-sportowe podczas The Game Awards 2021


Mistrzostwa Świata League of Legends 2021, które odbyły się w październiku, zostały nagrodzone „Najlepszym wydarzeniem e-sportowym” podczas The Game Awards 2021.

To spory zaszczyt dla turnieju, ponieważ pokazuje sukces Riot Games w roku pełnym chaosu i zamieszania. Mistrzostwa Świata League of Legends 2021 były jednym z najlepiej zorganizowanych wydarzeń tego samego roku.

W rzeczywistości konkurencja była dość zacięta, biorąc pod uwagę, że The International 2021 i Valorant Champions Tour również były częścią nominacji. Mimo to zwyciężyły Mistrzostwa Świata League of Legends w 2021 roku.


Mistrzostwa Świata League of Legends 2021 są dowodem ciężkiej pracy i poświęcenia Riot Games

Nie da się ukryć, że rok 2021 był ogólnie dla e-sportu dość ciężkim rokiem. Rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 utrudniło prowadzenie wydarzeń i turniejów na całym świecie.

Kilka turniejów zostało odwołanych, podczas gdy inne musiały zostać przeprowadzone przy zamkniętych drzwiach, aby zapewnić bezpieczeństwo. Mimo takiego zamieszania Riot Games przeprowadziło Mistrzostwa Świata League of Legends 2021 w najbardziej sprawny sposób.

W rzeczywistości, zaledwie miesiąc przed turniejem, Riot Games musiało przenieść oficjalne miejsce z Chin do Europy. Dzieje się tak, ponieważ zespoły i personel techniczny mieli problemy z uzyskaniem wiz na podróż do Chin.

W ten sposób wydarzenie zostało przeniesione na Islandię z miesięcznym wyprzedzeniem. Niezależnie od tego Riot Games było w stanie bez problemu przeprowadzić wydarzenie.

Kilku nominowanych do nagrody, takich jak The International, miało problemy z produkcją. Fani oglądający turniej w domu często musieli zmierzyć się z problemami z dźwiękiem i opóźnieniami w meczach.

Jednak na Mistrzostwach Świata League of Legends 2021 w żadnym momencie nie pojawił się żaden problem techniczny czy produkcyjny. Wszystkie mecze zostały przeprowadzone zgodnie z kolejnością w całym turnieju.

Można więc śmiało powiedzieć, że zdobycie przez League of Legends World Championships 2021 nagrody na The Game Awards jest zdecydowanie zasłużone.Source : https://www.sportskeeda.com/esports/league-legends-world-championships-wins-best-esports-event-the-game-awards-2021