League of Legends wkrótce usunie starsze „niektóre bardzo nieaktywne konta”


League of Legends wkrótce będzie chciało usunąć niektóre starsze i bardziej nieaktywne konta, które niewiele zdziałały w MOBA.

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem Riot Games będzie celować w te konta do usunięcia, które miały prawie zerową aktywność w grze. Stwierdzili również, że usunięcie nastąpi we wszystkich ich grach, a nie tylko w MOBA.

Dlatego Riot na stałe usuwa „niektóre bardzo nieaktywne konta” w Valorant, Teamfight Tactics, Wild Rift oraz Legends of Runeterra.

W ogłoszeniu twórcy League of Legends stwierdzili:

„Ludzie idą AFK, rozumiemy. Ale czasami nigdy nie wracają. Używamy Twoich danych, aby poprawić Twoje wrażenia, a jeśli ich nie potrzebujesz, my też nie. Zobowiązujemy się do przechowywania danych tylko tak długo, jak jest to konieczne, a to oznacza usuwanie kont, które nie były aktywne przez jakiś czas i nigdy nie robiły od początku zbyt wiele (np. nigdy niczego nie kupiły, nie grały w wiele gier, dużo się odblokowywały). treść itp.).”

Dalej powiedzieli, że wspomniani gracze mogą wrócić z nowym kontem w dowolnym momencie:

„Chcemy szanować decyzje i prywatność graczy, usuwając ich dane. W każdej chwili witamy tych graczy z powrotem i zapraszamy ich do utworzenia nowego konta Riot Games, gdy tylko będą gotowi”.


Jakie konta zostaną usunięte z League of Legends i innych tytułów Riot?

Mówiąc o kontach, które kwalifikują się do usunięcia, Riot Games wskazało następujące kryteria:

  • Konto jest nieaktywne.
  • Konto nie kupiło żadnej waluty gry w okresie swojego istnienia.
  • Konto nie otrzymało żadnej waluty gry w okresie swojego istnienia.
  • Konto grało mniej niż 20 godzin.
  • Konto nie posiada żadnych rzadkich uprawnień do gier z limitowanej edycji.

Jeśli konto zostało oznaczone do usunięcia, Riot wyśle ​​graczowi wiadomość e-mail na zarejestrowany adres, w której wyjaśni, że jego konto zostało zapisane do usunięcia. Jeśli gracze uważają, że programiści błędnie podali swoje konto, zawsze mogą skontaktować się z zespołem wsparcia w celu uzyskania odpowiedniego tytułu.

Reav3 i @Riotphroxzon udostępnij kilka aktualizacji w LoL Pls: 🏜️ Czołg Shuriman 🗡️ Mistrz Darkin 🧚 Wsparcie Ixtal 🐉🌬️ Zmiany przedsezonowe 🖤 Aktualizacja głosowania gotyckiego 👊 i więcej

Co więcej, usuwanie konta jeszcze się nie rozpoczęło, a ci, którzy uważają, że ich profil może być jednym z wielu, którzy znajdą się na liście usuniętych, nadal mają czas, aby ponownie aktywować swoje konto.

Ponieważ zasady usuwania będą obowiązywać w ciągu najbliższych kilku miesięcy, gracze League of Legends, którzy otrzymają wiadomość e-mail z powodu braku aktywności, mogą zalogować się na swoje konto i postępować zgodnie z instrukcjami, które będą dostępne w kliencie, aby zrezygnować z usuwania konta.


Zdjęcie profilowe

Wkrótce!

Źródło : https://unstore.com.np/league-of-legends-will-soon-be-deleting-older-some-very-inactive-accounts/