League of Legends: Wild Rift wygenerowało 150 milionów dolarów w ciągu pierwszych 12 miesięcy istnieniaNowe szczęście do gier wideo Rebellion: to druga MOBA, która wcześniej osiągnęła ten kamień milowy w wydatkach konsumentów.

Tym razem na rynku pojawiło się 12 miesięcy w minionej rundzie League of Legends: Wild Rift, adaptacja przebojowej gry MOBA z gier Rebellion, zaprojektowanej specjalnie na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android, z przeprojektowanymi kontrolkami i bardziej efektywnymi grami wideo, które zgodnie z firmą badawczą już wygenerowało 150 milionów dolarów.

Aby pozycjonować się w kontekście i przez cały czas zgodnie z wiedzą o naborze zebraną za pomocą aplikacji Annie w przypływie wiedzy, League of Legends: Wild Rift przekształciło się w druga MOBA, aby osiągnąć te wygenerowane zarobki, określ wcześniej, z tyłu najbardziej poręcznego Honor of Kings Tentent, i praktycznie dwa razy tak szybki, jak Cell Legends: Bang Bang, w dzisiejszych czasach drugi maksymalnie hit identyfikacji stylu międzynarodowego.

Główne rynki zakupu LOL: Wild Rift obejmują Brazylię, Amerykę, Wietnam i Koreę Południową, podczas gdy jeśli przyjrzymy się wydatkom konsumentów, Chiny, Ameryka i Brazylia były w zasadzie najbardziej popularnymi terytoriami dla MOBA.

League of Legends: Dzika Szczelina

League of Legends: Wild Rift został kiedyś wprowadzony na arenie międzynarodowej 27 października ostatnich 12 miesięcy, nawet jeśli na wielu rynkach miał przed sobą wiele wariantów czeków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym MOBA, w 3DJuegos poświęcamy cały raport z powrotem do LOL: Wild Rift w przypadku jego lądowania, wyjaśniając, w jaki sposób gry wideo Rebellion wiedziały, jak przeprojektować swój sport i jego prawa, aby ewoluowały do życzenia i prawdopodobieństwa komórki. „Wild Rift jest agresywny i skonstruowany tak, aby zainspirować cię do wyższej gry”. Przewiduje się, że Wild Rift dodatkowo trafi na konsole w dniu, o którym zdecydujemy.

Największe gry: League of Legends: Wild Rift, League of Legends i Rebellion.Source : https://thenewstrace.com/league-of-legends-wild-rift-has-generated-150-million-bucks-in-its-first-12-months-of-existence/199721/