League of Legends Wild Rift: Riot Games pokazuje zawartość nadchodzącą z łatką 3.4 | Ruetir.com


Gra o zamieszki zapoznaliśmy się z nowościami w League of Legends: Wilds Rift patch 3.4. Ulepszenia będą obejmować różne treści gry; jest ich naprawdę dużo i dzięki Power Peak znacznie urozmaici wrażenia z gry.

Przedmioty i zaklęcia

System przedmiotów z mocą magiczną został wzbogacony o elementy takie jak Udręka Liandry’ego i nowe dodatki, takie jak Cosmic Spirit, a także dwa nowe początkowe przedmioty wspierające: Spectral Scythe i Relic Shield (każdy nastawiony głównie na umiejętności ofensywne i defensywne). Niektóre zaklęcia wsparcia również zostały ulepszone:

Sagomalanda: Zapewnia globalną kradzież życia i zapewnia szarżę podczas walki z bohaterami. Każdy ładunek zwiększa zadawane obrażenia, a gdy osiągniesz maksymalną liczbę kumulacji, dodatkowe obrażenia stają się prawdziwymi obrażeniami.Kieł węża: Przedmiot, który pochodzi bezpośrednio z League na PC jako zasób dla zabójców chroniących przed atakami fizycznymi tarczami. Działa tak samo jak jego odpowiednik na PC, więc jest bardziej skuteczny dla bohaterów walczących w zwarciu i zmniejsza zarówno obecne, jak i przyszłe tarcze na krótki czas po tym, jak jego użytkownik trafi wrogiego bohatera.Cesarski mandat– Podobnie jak wersja na PC, oferuje dodatkowe obrażenia i oznacza wrogich bohaterów, którzy są spowolnieni lub przyszpileni. Sojusznicy mogą następnie zużywać te znaki, aby zadać dodatkowe obrażenia i zyskać prędkość ruchu.Kosmiczny duchUmiejętności aktywne i wzmocnione ataki zapewniają umiejętność i prędkość ruchu po zadaniu obrażeń wrogiemu bohaterowi. Szybkość ruchu spada z czasem. Inna umiejętność pasywna Cosmic Spirit, Hyperdrive, również zapewnia prędkość ruchu.Reliktowa tarcza: Zdobądź złoto z tego przedmiotu, aby zmienić go w Puklerz Targona. W pobliżu sojuszniczego bohatera umiejętności i ataki zużywają ładunek, aby zabić stwory z mniej niż określonym procentem maksymalnego zdrowia. Zabicie stwora daje tobie i twojemu sojusznikowi pewien procent złota za zabicie i leczy ciebie. Te efekty odnawiają się.Upiorna kosa: Otrzymujesz obrażenia od ataku lub moc umiejętności (adaptacyjne). Gdy znajdujesz się w pobliżu sojuszniczego bohatera, umiejętności zadające obrażenia i ataki przeciwko bohaterom lub budowlom zapewniają złoto. Efekty te odnawiają się co sekundę. Zdobądź złoto z tego przedmiotu, aby przekształcić go w Żniwiarz Półksiężyc.Zaklęcie Meteory– Oświetla obszar, a następnie przywołuje meteor, który zadaje jako obrażenia magiczne procent maksymalnego zdrowia każdego wroga.Ochrona zaklęć: zwiększa moc następnej umiejętności leczenia lub tarczy. Nie wpływa na leczenie ani tarcze zapewniane przez przedmioty lub runy

W League of Legends: Wilds Rift pojawia się również nowy Tryb pojedynku 1 na 1 nigdy wcześniej nie widziany w grze i nowy system rankingowy, który pozwoli graczom wybrać przeciwnika na podstawie ich mistrzostwa, jeśli chcesz grać z mistrzem, aby rywalizować, konieczne będzie zdobycie doświadczenia i rywalizacja najpierw w innej kolejce. W sezonie 7 zostanie również wprowadzony Wspaniały krem ​​Dravena.

Zmiany wprowadzone przez łatkę w League of Legends dotyczą również Dzikiej Przepustki, sekcja nagród bonusowych nosi teraz nazwę Emporio Wild Pass i wprowadzono zupełnie nowe sposoby zdobywania doświadczenia. Ci, którzy kupią Wild Pass Elite, otrzymają nową skrzynię losowych skórek.

Wreszcie, jakby tego było mało, dostępna będzie seria wydarzeń, zaczynając od„Nadejście Yone” w którym przywitasz duchowego szermierza na Rift nowymi misjami i nagrodami, a następnie pójdziesz dalej Najwyższy, epicki turniej sztuk walki. Podczas Impreza szczytu mocy dostępna będzie seria darmowych nagród, a na koniec wydarzenie Bingo Strega Vex. Oto dostępne aspekty:

Gwen Space Rhythm Witch Vex Witch Morgana Witch Miss Fortune Kennen Celle SupremeSett Celle SupremeZed Celle SupremeDraven Glorious Crimson (sezon 7) Jayce Superhero i Jayce Superhero Ascended (Wild Pass) Warwick Ancient GodYone Crystal Rose

Krótko mówiąc, ten zupełnie nowy patch do League of Legends wprowadza tak wiele nowych funkcji, że naprawdę trudno będzie kogoś nieszczęśliwego. Gra jest dostępna na Androida, iOS i iPadOS; pozostajemy na bieżąco. Czy w międzyczasie wiecie jednak, że ujawniono wymagania PC Skull and Bones? Tutaj nasz dedykowany artykuł.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/05/league-of-legends-wild-rift-riot-games-shows-contents-coming-with-patch-3-4-ruetir-com/