League of Legends: Wild Rift Patch 3.5 zawiera nowych bohaterów, zmiany w dżungli i nie tylko.


Czas czytania: 5 minuty

W najnowszej nadchodzącej łatce League of Legends: Wild Rift wydaje się po raz kolejny rozszerzać zabawę, strategię i opcje swojej bazy graczy. Dzika Szczelina Patch 3.5 zawiera nowe legendy, nowy tryb, znaczące poprawki do dżungli, nowy tryb, nowe wydarzenia, skórki i ulepszenia jakości życia. Spójrzmy!


Nowi mistrzowie

Trójka nowych czempionów trafia na szczelinę w Dzika Szczelina Poprawka 3.5. Od diabła po fantastykę, nowe grywalne postacie wniosą do gier graczy swój osobisty charakter. Oto spojrzenie.

Aatrox, Ostrze Darkinów, przynosi zapomnienie do Wild Rift. Starożytna istota uwięziona we własnym mieczu, Aatrox ucztuje na duszach śmiertelników, aby stać się jeszcze potężniejszym.

Kayn, Żniwiarz Cienia, dzierży starożytną broń posiadaną przez Darkina o imieniu Rhaast i nieustannie walczy z nią o kontrolę. Za pomocą jego umiejętności biernej, Darkin Scythe, decydujesz, która z nich zatriumfuje.

Lillia, Wstydliwy Kwiat, wyłania się z spokojnego lasu daleko w dżungli Dzikich Szczelin. Nie lekceważ jej płochliwego wyglądu. Jej szybkość i obrażenia mogą wystraszyć nawet najmocniejszego śpiocha!

Zmiany w dżungli

W tym patchu wprowadzamy kilka istotnych zmian dla bohaterów, którzy spędzają czas na wędrówkach przez dżunglę. Te zmiany mają oferować nowe opcje, jednocześnie usprawniając rozgrywkę. Posłuchajmy wyjaśnień od twórców.

[NEW] Udostępnianie wzmocnień: Po kilku minutach gry zabicie Krzewogrzbieta lub Strażnika spowoduje tymczasowe wzmocnienie, które inni gracze mogą odebrać, podchodząc do kręgu wzmocnień. Ponieważ twoja drużyna będzie miała teraz podwójne wzmocnienia, rozwinięte wersje czerwonych i niebieskich wzmocnień zostaną usunięte.

[NEW] Ochrona: Wprowadzamy nowe wzmocnienie specyficzne dla dżunglerów o nazwie „Konserwacja”. Kiedy będziesz dżunglować, z czasem zdobędziesz kumulacje Konserwacji, a zabicie dużego potwora zarobi je na złoto.

[UPDATE] Porażenie: Usuwamy Trudne Porażenie (lub Czerwone Porażenie) ze względu na niską częstotliwość wybierania wśród Dżunglerów i zmianę sposobu działania Ulepszenia Porażenia. Począwszy od tego patcha, Smite będzie ulepszane w oparciu o to, ile razy zostało użyte, w porównaniu z liczbą zabitych potworów, więc czas ulepszenia będzie bardziej spójny we wszystkich grach. Dodatkowo, zarówno podstawowe Porażenie, jak i ulepszone Porażenie, zadają stałą ilość obrażeń potworom, zamiast skalować się w zależności od poziomu bohatera.

[ADJUST] Potwory z dżungli: Dopasowujemy ogólne statystyki i zachowanie potworów z dżungli, aby ogólnie skrócić czas czyszczenia i ułatwić graczom przetrwanie przeciwko nim, zwłaszcza we wczesnej fazie gry.

[ADJUST] Zwiastun Szczeliny: Zwiększamy prędkość przyzywania i szarży Zwiastuna Szczeliny, aby wartość uzyskiwana z jej pokonania była bardziej spójna.

Przedmioty i zaklęcia

Ale to nie tylko dżungla widzi zmiany w Dzika Szczelina Poprawka 3.5. Kilka nowych rzeczy czeka również na wyposażenie graczy. Spójrz. Ponownie, oto podsumowanie tego, co mówią twórcy.

Skupienie horyzontu: Strzały umiejętności, które trafiają bohatera z dystansu, nakładają ładunki na wroga. Trafianie umiejętności kontroli tłumu zapewni dodatkowe ładunki. Zdobądź wystarczającą liczbę ładunków, aby je pochłonąć i zadać dodatkowe obrażenia.

Pozdrowienia Lorda Dominika: Po kilku sekundach bez walki z innymi bohaterami twój pierwszy atak przeciwko bohaterowi zwiększy prędkość ataku.

Złodziej dusz: Dzięki nowej umiejętności biernej, Rozbłysku Dusz, Złodziej Dusz skróci czas odnowienia wszystkich podstawowych umiejętności po pokonaniu wrogich bohaterów. Na kilka sekund po tym zyskasz także dodatkową moc umiejętności.

Pęd Fazowy: Uruchamia się w taki sam sposób jak poprzednio (uderzenie bohatera trzema oddzielnymi atakami lub umiejętnościami) i nadal zapewnia prędkość ruchu, ale zamiast odporności na spowolnienie, twoje obecne czasy odnowienia zostaną skrócone, a ty na krótko zyskasz przyspieszenie umiejętności Kropka.

Nagłe Uderzenie: Zastępuje Bohatera, a kiedy wyjdziesz z ukrycia lub użyjesz doskoku, mrugnięcia lub teleportacji, aby zadać obrażenia wrogiemu bohaterowi, zyskasz trochę przebicia adaptacyjnego

Wszyscy za jednego

All For One to nadchodzi nowy tryb Dzika Szczelina. W tym trybie, podczas wyboru bohatera, gracze głosują, którym bohaterem będzie grała drużyna. Kto zdobędzie większość głosów, zostanie mistrzem, którego używa każdy gracz. Remisy są rozstrzygane przez losowy wybór.

Poprawa jakości życia

Chociaż Rift jest już dzikim miejscem, zawsze może być lepiej. W tym dążeniu Riot wprowadza pewne zmiany, które pomogą graczom lepiej cieszyć się meczami i pomóc im uniknąć negatywnych doświadczeń. Oto, co się zmieniło od Devs.

Dodamy kolejną karę dla graczy, którzy opuszczą mecze. Jak wszyscy wiemy, granie z AFK nie jest zabawne, więc chcemy jeszcze bardziej zniechęcić do tego zachowania. Dodatkowo, gdy znajdziesz się w sytuacji, w której dostępny jest remake, remake zostanie teraz automatycznie uruchomiony, więc nie możesz przegapić głosu.

W tym patchu pojawi się także nowa funkcja „Lista unikania”. W lobby po grze będziesz mógł dodać kogoś z gry do swojej listy unikanej, co uniemożliwi ci dołączenie do tej samej drużyny, dopóki lista unikanych nie zostanie zresetowana na początku każdego tygodnia.

Dodajemy nowy sposób przeglądania skórek. Gdy odwiedzisz zakładkę Kolekcji, zobaczysz zakładkę „Zestaw skórek” i zakładkę „Czempion”. Dzięki tym filtrom będziecie mogli zobaczyć wiele skórek dla tego samego bohatera lub linii skórek jednocześnie – niektóre będą miały nawet niestandardowe tła.

Jeśli skompletujesz cały zestaw skórek, zdobędziesz ekskluzywny tytuł i specjalny efekt w wyborze bohatera, aby go pokazać. Więc dla tych z Was, którzy lubią budować swoją kolekcję, będziecie mieli nowy sposób na podziwianie jej z dumą!

Ranking

Widzi jedną zmianę w kolejce legendarnej, która wpływa na to, którymi bohaterami może grać gracz. Oto, co się zmienia od Devs.

Dodajemy nową bramę do Legendarnej Kolejki w oparciu o poziom maestrii danego bohatera. Ograniczy to gracza do wybierania tylko bohaterów, dla których ma wystarczająco wysoki wynik mistrzostwa. Jeśli gracze chcą zagrać nowym bohaterem w legendarnej kolejce, muszą najpierw zdobyć trochę doświadczenia w innej kolejce.

Dzika przełęcz

Skórką Wild Pass w tym sezonie jest Super Villian Jhin. Możesz także zdobyć jego wniebowstąpioną skórkę, grając w gry i zbierając ją z Emporium Wild Pass.

Wydarzenia

Nadchodzi para wydarzeń Dzikie Szczeliny Patch 3.5 a także Spirit Blossom i Snow Ball Fight. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Spirit Blossom przybywa na Dziką Szczelinę! W tym wydarzeniu gracze będą dążyć do małego miasteczka w świecie duchów, gdzie ukończenie misji pozwoli im przywołać losowego ducha. Wypełnij swoje miasto tą obsadą dziwacznych osobowości!

Następnie wejdź w nowy rok z świąteczną bitwą na śnieżki. Sprawdź swój cel i zbieraj nagrody odpowiednie dla poro. Nie martw się, żadne Poro nie ucierpią podczas wykonywania misji.

Skórki

Ostatnie, ale nie najmniej ważne, Dzika Szczelina widzi po drodze stado nowych skórek. Zarówno dla nowych bohaterów, jak i ulubieńców fanów, w tym patchu pojawi się kilka wspaniałych nowych skórek.

 • Aatrox Krwawego Księżyca
 • Kryształowa Róża Akali
 • Kryształowa Róża Riven
 • Kryształowa Róża Vi
 • Irelia Mroźnego Ostrze
 • Chromakrasz Ekko
 • Chromakrasz Jinx
 • Chromakrasz Samira
 • Kayn . Łowca Dusz
 • Kwiat ducha Lillia
 • Teemo Kwiat Ducha
 • Thresh Kwitnącej Ducha
 • Yasuo . Kwiat Ducha
 • Duchowy Kwiat Yone

I masz to. Wszystkie nowe gadżety, których gracze mogą się spodziewać, jak Dzika Szczelina Wprowadza się łatkę 3.5. Zachowaj dzikość na Rift!Źródło : https://butwhytho.net/2022/11/03/league-of-legends-wild-rift-patch-3-5-sees-new-champions-changes-to-the-jungle-and-more/