League of Legends — wciąż można wykorzystać wygasłe tokeny Czarodziejek Gwiazd


Wydarzenie Czarodziejek Gwiazd po raz kolejny kończy się niepowodzeniem, tym razem z powodu nieporozumień. Na szczęście wsparcie Riot jest tutaj, aby odebrać luz od wszystkich innych.

Tegorocznym wydarzeniem w League of Legends była Czarodziejka Gwiazd. Była to próba Riot Games naśladowania sukcesu Spirit Blossom, z dość złymi wynikami.

Wydarzenie było pełne treści, które większość graczy pomijała, a także było mnóstwo błędów podczas odbierania nagród za ukończone misje. Tak więc Riot Games rozdaje rekompensatę.

Niestety, okres karencji, którego wszyscy oczekiwali, nie istniał, ponieważ nie były to zwykłe nagrody za wydarzenia, więc żetony Czarodziejek Gwiazd wygasły 24 sierpnia i nigdy więcej nie pojawiły się w ramach przygotowań do wydarzenia Stell Walkirie.

Dla fanów, którzy wydali tokeny, które zniknęły, wsparcie Riot akceptuje bilety do 7 września 2022 roku. Jeśli skontaktujesz się z pomocą Riot z odpowiednim biletem, pomogą ci wydać tokeny, które pozostawiłeś w momencie ich wygaśnięcia.

Gry o zamieszkach


League of Legends – Czarodziejka Gwiazd Rakan i Xayah były lepszą fabułą, którą Wild Rift mógł doświadczyć

Na szczęście dla gier Riot i bazy graczy wsparcie Riot dedykowane League of Legends jest niesamowite i możemy liczyć na to, że nie zignorują naszych próśb.

To złagodzi niektóre problemy związane z wydarzeniem Czarodziejek Gwiazd na progu gry. W końcu wydarzenie miało historię, która złamała czwartą ścianę bardziej niż nie utrudniając graczom zanurzenia się w niej, z nieciekawymi postaciami i mnóstwem problemów technicznych nawet przed najnowszą.

Proszę, Riot, przyspiesz na Eventach, nie wypada sprawić, by przyszłoroczny trzeci raz z rzędu się nie powiódł.

Czytaj więcej wiadomości ligowych

Źródło : https://www.altchar.com/game-news/league-of-legends-expired-star-guardian-tokens-can-still-be-redeemed-arH6x5j5ImMz