League Of Legends W końcu nie będzie można dodać bohaterów


W tym momencie League of Legends ma 160 bohaterów, więc można zrobić znacznie więcej niż kiedykolwiek. Smash Bros. Ultimate może mieć 89 znaków, ale można argumentować, że istnieje wiele podobnych postaci, które można usunąć z listy. Nie dotyczy to League of Legends, gdzie każda postać ma inne plany.

PORADY DLA GRACZY NA KONIEC DNIA.

Ale kiedy graczom zajmuje to zbyt dużo czasu? A kiedy zespołowi projektowemu brakuje pomysłów? Główny projektant zespołu balansującego League of Legends, Matt Leung-Harrison, powiedział PCGamesN „[Riot] mieć dużo elastyczności”, aby odpowiedzieć na oba te pytania.

Star Guardians Wszystko dzieje się w teledysku zasługuje na Arcane Treatment.

Tom powiedział, że jeśli chodzi o pierwsze pytanie, chodzi o to, aby każda nowa postać wydawała się intuicyjna, ponieważ jest wyjątkowa. „Każdy wydany bohater jest wyjątkowy pod pewnymi względami, staramy się, aby ta wyjątkowa rzecz była tak intuicyjna, jak to tylko możliwe, aby nie zużywać tego budżetu wspólnego umysłu”.

„Budżet Mindshare” odnosi się do zdolności graczy do śledzenia stale zmieniającego się składu LoL-a. Jesteś dość ostrożny w chodzeniu. Nawet jeśli naciskasz na bohaterów, aby byli zbyt podobni, jesteś równie katastrofalny. Tak więc niektóre zdolności postaci muszą zachowywać się podobnie, aby gracze się nie pomylili.

Kiedy przychodzę do Thresha, jego piłka rzuca piłkę, więc on tylko rzuca piłkę, a potem jest tuż nad jego głową” – wyjaśnił Matt. Czy tak idzie? Jestem tak przyzwyczajony do czegoś, co brzmi jak coś, ale nie jest to tylko marnotrawstwo, ale zmiana kierunku.

Jeśli tworzymy nieintuicyjnych mistrzów, ograniczeniem dla następnego pytania jest „i czy my” – z wyjątkiem telepaty. Tylko wtedy, gdy zrobimy coś, co doskonale podważa oczekiwanie tego zaklęcia, lub co to oznacza dla tego pocisku lub co oznacza ten efekt wizualny, wtedy poniesiemy porażkę.

Nadchodzące gry zapewnią jednak trochę więcej miejsca na gry, a może Riot znajdzie więcej miejsca na następną grę.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/04/league-of-legends-eventually-won-t-be-able-to-add-champions/