League of Legends Vi i Jinx są towarzyszami broni w tajemniczym zwiastunie Netflixa


Teraz jesteś mi winien colę.


Niebieskowłosa Jinx wygląda smutno, trzymając pistolet w Arcane.


© Zdjęcie: Riot Games/Netflix
Niebieskowłosa Jinx wygląda smutno, trzymając pistolet w Arcane.

Długo oczekiwana seria prequeli do niepopularnego League of Legends gra wieloosobowa na arenie bitewnej jest blisko! W ramach zabawnego, ale żałośnie nazwanego wydarzenia Tudum, Netflix opublikował zupełnie nowy zwiastun dla Tajemna, animowany serial telewizyjny, który będzie kroniką początków ulubionych przez fanów bohaterek Jinx i Vi – oraz tego, co się stało, że siostry stały się takimi wrogami.

Podczas gdy Jinx jest znany w grze jako agent chaosu w stylu Jokera, jak widzimy w zwiastunie i zgodnie z League of Legendskanon, nie zawsze taka była. Z jej oficjalnej biografii: „Podczas gdy większość patrzy na Jinx i widzi tylko szaloną kobietę dzierżącą szereg niebezpiecznych broni, niektórzy pamiętają ją jako stosunkowo niewinna dziewczyna z Zaun – majsterkowiczka z wielkimi pomysłami, która nigdy do końca nie pasuje. Nikt nie wie na pewno, co się stało, że zmieniło to słodkie małe dziecko w dziką kartę, niesławną z powodu swoich bezmyślnych aktów zniszczenia.

Pochodzenie Vi było równie tajemnicze: „Vi niewiele pamięta ze swojego dzieciństwa w Zaun, a co pamięta, żałuje, że tego nie zrobiła. … Żaden z weteranów z jej młodości nie mógł jej nic powiedzieć o jej rodzicach. Większość zakładała, że ​​zginęli w jednym z wypadków przy pracy, niestety zbyt powszechnych w podmiejskim mieście. Chociaż wylądowała w rozpadającym się sierocińcu Hope House, notorycznie szalony złomiarz twierdził, że znalazła ją dryfującą w łóżeczku wystarczająco dużym dla dwóch osób w ruinach zawalonego laboratorium chemicznego.

Wydaje się, że zgodnie z obecnym kanonem nie ma zbyt wiele wspólnego, poza tym, że Jinx nieustannie atakuje Vi podczas jej różnych przestępstw, napadów i aktów zniszczenia. Ale jasne jest, że ich początki są głęboko ze sobą powiązane, zarówno przez dobre czasy, jak i (bardzo, bardzo) złe czasy i Tajemna wygląda na to, że zamierza to zbadać i nie tylko. Tajemna W rolach głównych Hailee Steinfeld jako Vi, Ella Purnell jako Jinx, Kevin Alejandro jako Jayce, Katie Leung jako Caitlyn, Jason Spisak jako Silco, Toks Olagundoye jako Mel, JB Blanc jako Vander i Harry Lloyd jako Viktor, a premiera będzie miała miejsce 6 listopada na Netflix.

Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Możesz wybrać nowy tutaj.

Kontynuuj czytanieSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F5EC519CF473490B82D4A269A3DC0E17&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Ftv%2Fnews%2Fleague-of-legends-vi-and-jinx-are-sisters-in-arms-in-netflixs-arcane-trailer%2Far-AAOQj7S&c=17697413468831188619&mkt=fr-fr