League of Legends v11.21: Wszystkie zmiany balansu, aktualizacje run, nowe skórki Dragonmancer i nie tylko


Patch 11.21 do League wytyczy drogę pod koniec sezonu 2021, wprowadzając nowe skórki i duże zmiany w balansie.

Opublikowano 14 października 2021 r.

Riot Games ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące wszystkich zmian nadchodzących w League of Legends wraz z łatką 11.21, która ma trafić na serwery na żywo 20 października.

Ponieważ ostatnie łatki skupiały się głównie na zbalansowaniu mety widzianej podczas Mistrzostw Świata 2021, Riot rozpoczął pracę pod koniec sezonu 2021, ponieważ gracze wspinają się teraz na wyższe stopnie w drabince, zanim się skończy.

To powiedziawszy, łatka 11.21 wprowadzi większe aktualizacje balansu dla wielu obecnie najbardziej OP bohaterów League, dając jednocześnie szansę zabłyśnięcia innym przed sezonem, a także przyniesie duże osłabienia dla kilku run i run kluczowych.

Patch 11.21: Wszystkie zmiany balansu bohaterów

League of Legends 11.21 Viego
Viego, Zrujnowany Król. (Zdjęcie: Gry Riot)

Różni się rozmiarem i wpływem od patcha 11.20, następna aktualizacja League będzie miała całkiem spore zmiany, co zostało potwierdzone w podglądzie wydany przez Riot Phlox, jeden z projektantów w zespole Summoner’s Rift.

Rozpoczynając listę wzmocnień, Viego otrzyma kilka dużych ulepszeń w postaci zwiększenia współczynnika obrażeń od ataku jego Ostrza Zrujnowanego Króla z 60% do 70%, zmniejszenia własnego spowolnienia Widmowej Paszczy o 5% i 100 % współczynnika trafień krytycznych za jego Łamacz Serc.

Teemo również dołącza do tej listy, ponieważ Oślepiająca Strzałka Szybkiego Zwiadowcy zostanie przerobiona trzema świetnymi aktualizacjami, które skrócą jej czas odnowienia o jedną sekundę, a także wzmocnią czas działania oślepienia o 0,5 sekundy na wszystkich poziomach, a prędkość pocisku zwiększy się z 1500 do 2500.

League of Legends 11.21 Lux
Lux, Pani Jasności. (Zdjęcie: Gry Riot)

Lux otrzyma również wiele zmian w całym swoim zestawie umiejętności, z lepszą premią AS na poziom, dłuższym czasem trwania w jej znaczniku umiejętności biernej, jeśli podstawowy atak jest w locie lub jej ostateczna umiejętność jest rzucana, dodatkowe obrażenia dla jej Świetlistej Osobliwości na wszystkich poziomach oraz skrócenie czasu odnowienia Ostatecznej Iskry na jej pierwszych dwóch poziomach.

Inne polecane wzmocnienia obejmują lepszą prędkość ruchu dla Xayah, a także skrócenie czasu odnowienia jej podwójnych sztyletów, zwiększenie biernego AS Jinx wraz z dłuższym zasięgiem rzucania jej Ognistych Gryzaków i krótszym czasem odnowienia jej superumiejętności oraz większe skalowanie tarczy Piec Duszy Siona.

Jeśli chodzi o osłabienia bohaterów, będą one mniej złożone, ale będą równie skuteczne, zaczynając od zmniejszenia dodatkowego AS pochodzącego z Wyostrzonych Zmysłów Quinn, zmniejszenia zbroi Szybkiego Wyciągu Gravesa i bardzo potrzebnego w przypadku bohaterskiego Uderzenia Akshana obrażeń na strzał. .

League of Legends 11.21 Akszan
Akshan, zbuntowany wartownik. (Zdjęcie: Gry Riot)

Ostatnie ujawnione zmiany będą dotyczyć zarówno Karthus, jak i Miss Fortune, przy czym pierwszy otrzyma osłabienie zwrotu many Defile’a, a drugi otrzyma zmniejszenie bazowej many i zwiększenie kosztu many Struta.

Patch 11.21: Aktualizacje przedmiotów i run

Tym razem wiele run i kluczowych elementów otrzyma poważne zmiany i poprawki w swoich statystykach, przy czym najgorszy będzie Zdobywca, ponieważ jego adaptacja na ładunek i czas trwania wzmocnienia zostaną osłabione, a runa Strażnik zmniejszy się. na jego tarczy, a omnivamp Krwiożerczego Łowcy na ładunek z 1,5% do 1,2%.

Z drugiej strony, Pomysłowy Łowca otrzyma lepsze przyspieszenie z podstawowymi przedmiotami, z 10 do 20, i będzie teraz obsługiwał do sześciu kumulacji zamiast pięciu, a odłamek statystyki runy zdrowia będzie lepszy na ostatnich poziomach.

League of Legends 11.21 Łamacz marszu Goredrinker
Od czasu ich dodania w okresie pozasezonowym Goredrinker i Stridebreaker są jednymi z najczęściej wybieranych przedmiotów w League. (Zdjęcie: Gry Riot)

W tym patchu pojawiło się również kilka przedmiotów, a Goredrinker otrzyma wiele aktualizacji poprzez zmianę aktywnego efektu obrażeń, opierającego się ze 100% całkowitego AD na 175% bazowego AD, jego regeneracja zdrowia i pasywna umiejętność Spite zostaną usunięte. , a teraz da również bonus 8% Omnivamp.

Drugim zmienionym przedmiotem będzie Łamacz kroków, który będzie zadawał ten sam efekt obrażeń, co Goredrinker, ale także zwiększy jego podstawową premię AD z 45 do 50.

Patch 11.21: Nowe skórki Dragonmancer i aktualizacja efektów wizualnych Syndry

Zamykając funkcje tego patcha, do gry zostanie dodany nowy zestaw skórek Dragonmancer, które można teraz wypróbować na PBE League.

Te nowe skórki dla Yasuo, Volibeara, Kai’Sy, Thresha i Karmy będą zawierały wiele wyjątkowych efektów i ozdobnych detali, utrzymanych w tym samym unikalnym i mitycznym stylu, co poprzednie wydania. Możesz przyjrzeć się tym aspektom w poniższym filmie.

Poza tym nie jest to jedyna rzecz, która pojawi się w związku z nowymi stylami dla bohaterów, ponieważ Syndra ma również otrzymać kompletną aktualizację efektów wizualnych, co również możecie zobaczyć w naszym pełnym podglądzie.

Nie zapomnij sprawdzić w naszej dedykowanej sekcji League of Legends znajdziesz więcej wiadomości, przewodników, aktualizacji i relacji e-sportowych.

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Riot Games.

Source : https://www.ginx.tv/en/league-of-legends/league-of-legends-v11-21-all-balance-changes-rune-updates-new-dragonmancer-skins-and-more