League of Legends uruchamia galerię sław, aby uhonorować swoich najlepszych profesjonalnych graczy

Sala Legend League of Legends

Każdego roku Hall of Legends będzie honorować najlepszych graczy e-sportu League of Legends w drodze wyróżnień.

Zasłużone uznanie

W ciągu 14 lat grania w League of Legends na profesjonalnym poziomie wielu graczy i członków personelu zyskało uznanie na całym świecie. Riot Games postanowiło oddać hołd tym bohaterom gier, tworząc własną galerię sław: Hall of Legends. W tym roku odbędzie się pierwsza ceremonia wprowadzenia, podczas której kilku graczy League of Legends zostanie uhonorowanych za swój wkład i osiągnięcia w grze.

Firma ogłosiła szczegóły Hall of Legends w niedawnym poście opisującym stan gry na rok 2024.

Jak będzie przebiegać indukcja?

Riot Games wyjaśnia, że ​​osoby wprowadzone do Hall of Legends zostaną wybrane przez panel głosowania składający się z regionalnych weteranów i ekspertów z całego świata. Jest wielu godnych zaufania zawodowych graczy, ale tylko jeden zostanie wybrany do tegorocznego wprowadzenia. Kto jako pierwszy zdobędzie to wyróżnienie? Może to być legendarny Lee „Faker” Sang-hyeok, a może Kim „Deft” Hyuk-kyu, który od czasów liceum rywalizuje z Fakerem i zdobył mistrzostwo świata w 2022 roku z drużyną DRX.

Wśród znakomitej bazy profesjonalnych graczy LoL dostępnych jest kilka opcji, ale w tym roku wybrana zostanie tylko jedna. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat Hall of Legends League of Legends.

Źródło: www.shacknews.com