League of Legends Ultimate Spellbook skrywa ogromny sekret


League of Legends Ultimate Spellbook może być zabawną alternatywą dla zwykłego meczu na Summoner’s Rift; założeniem trybu gry MOBA dla zabawy jest to, że zamiast dwóch czarów przywoływacza, jeden jest zastępowany inną ostateczną umiejętnością bohatera. Może to prowadzić do ciekawych synergii i zabawnych zabaw.

Riot ogłosiło, że księga czarów zostanie rozszerzona o wydanie Stalowych Walkirii, a ten „bis” będzie trwał do końca września. Na dole strony z podziałem wydarzeń znajdowała się również bryłka informacji, która wskazywała na niespodziankę ukrytą w trybie gry Ultimate Spellbook.

Za każdym razem, gdy uruchamiany jest mecz Ultimate Spellbook, istnieje procentowa szansa, że ​​ta konkretna gra jest Ultimate Spellbookiem typu „jeden na wszystkich” (księga zaklęć typu „jeden na wszystkich na czas?”). Oznacza to, że chociaż wszyscy na Summoner’s Rift otrzymają drugą superumiejętność, wszystko będzie takie samo. Może to być około 10 superumiejętności Akali, z grą powoli degenerującą się w coś, co przypomina najbardziej chaotyczne anime.

To jednak nie wszystko. Za każdym razem, gdy aktywuje się tryb gry „jeden za wszystkich”, istnieje 50% szans na to, że superumiejętnością, którą otrzymają wszyscy, będzie Uczta Cho’gatha.

Dla niewtajemniczonych, ostateczna umiejętność Cho’gatha, Uczta, to umiejętność typu „wskaż i kliknij”, dzięki której Cho odgryza swój cel. Działa jak egzekucja, jeśli zdrowie wrogiego gracza spadnie poniżej określonego progu, i wtedy Cho’gath będzie się powiększał do końca meczu. Można go również użyć na epickich potworach z dżungli, aby uzyskać ten sam efekt.

Posiadanie umiejętności wykańczania na wszystkich na Rift nie jest tu tak naprawdę atrakcyjne, to absolutna rzeź, która nadejdzie, jeśli gra będzie trwać wystarczająco długo, z 10 graczami, którzy mają trochę stosów na swojej Uczcie. Modele graczy będą olbrzymi.

Szkoda, że ​​ten bardzo specyficzny tryb gry uruchamia się tylko przez ułamek czasu, ale daje nam wszystkim powód, aby dalej się podłączać. Po pierwsze, naprawdę muszę zobaczyć, jak wysoki na 100 stóp Lux walczy łeb w łeb z równie gigantycznym Teemo.

Jeśli chodzi o wszystkie bieżące wydarzenia, koniecznie zapoznaj się z informacjami o patchu 12.16 League of Legends, w końcu zawsze pomaga znać najnowsze zmiany, gdy próbujesz wyprzedzić krzywą. Z innych wiadomości, wszyscy jesteśmy obecnie skupieni na tym cosplayerze, który jest Rift (dosłownie), jego strona jest świetna, a nowe kreacje są publikowane przez cały czas.Źródło : https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/ultimate-spellbook