League Of Legends Ujawniono nowego bohatera K’Sante, data premiery, praca nóg, wszystkie informacje


Riot Games niedawno przedstawiło K’Sante, zupełnie nowego bohatera czołgów z Shurimy w League of Legends w kinowym zwiastunie. Twórcy ujawnili kilka fascynujących informacji na temat bohatera, takich jak miasto, z którego pochodzi i jego historia.

Łowca Shurimy K’Sante jest pokazany w nowym zwiastunie bohatera League of Legends. Zgodnie z informacją z Riot Games, nowy górny gracz będzie osiłkiem o wysokich umiejętnościach. W kwietniowej mapie drogowej dla bohaterów z początku tego roku w przedsezonowym filmie główny producent bohaterów Ryan „Reav3” Mireles podał dalsze szczegóły dotyczące Dumy Nazumah. W tym momencie nawiązał krótko do K’Sante.

W zwiastunie miasto pochodzenia nowych mistrzów można również zobaczyć przez okno pokoju. Można stwierdzić, że to pomieszczenie to komnata K’Sante. Pochodzi z Nazumah, odległej osady w Shurimie w League of Legends.

W Nazumah mieszkańcy walczyli z potworami z piasku o dostęp do zasobów, takich jak woda. K’Sante jest obrońcą miasta i codziennie walczy o bezpieczeństwo swoich ludzi. Wszystkich entuzjastów League, którzy chcą dowiedzieć się więcej o nowym terytorium w Runeterze, wciąż intryguje nowe miasto w Shurimie.

Podział zwiastuna

Słychać głos K’Sante, który stoi nad biurkiem, gdy nad Nazumah wstaje świeży poranek. Powierzchnia stołu jest ozdobiona informacjami o stworzeniach, na które polują ludzie Nazumah, pióra, wzór łuku i pazur. W dalszej części filmu widać K’Sante patrzącego na broń obok swojego stołu.

League of Legends – data premiery nowego bohatera

Nowy górny prawdopodobnie zostanie upubliczniony w nadchodzących tygodniach, tuż przed zakończeniem Mistrzostw Świata. Riot i Lil Nas X będą współpracować, aby stworzyć prestiżową skórkę K’Sante.

Przeczytaj także: Aktualizacje banów BGMI Październik 2022: 3 najlepsze alternatywne gry do grania

Źródło : https://kheltalk.com/esports/league-of-legends-new-champion-ksante-revealed/