League of Legends: ujawniono 3 nowych bohaterów!


Główny producent czempionów Ryan „Reav3” Mireles zabrał się do regularnego publikowania planu bohaterów, aby drażnić graczy League of Legends o tym, co będzie dalej. W mapie drogowej dla mistrzów z kwietnia 2022 r. i w poście na Reddicie Reav3 omówił niektóre szczegóły dotyczące nadchodzących mistrzów ligi.

Nowi mistrzowie ligi

W Planie bohaterów ujawniono trzech bohaterów, w tym ujawnionego wcześniej dżunglera z Pustki. Określany jako „Cesarzowa”, tego dżunglera z Pustki można się spodziewać najwcześniej ze wszystkich aktualizacji w tym planie, a następnie pojawi się kolorowy dolny. Wspomniano również o nowym bohaterze z nigdy wcześniej nie widzianego regionu Shurimy, ale wydaje się, że ten bohater jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju.

Reav3 wspomniał jakiś czas temu, że zespół ds. rozwoju bohaterów dąży do tworzenia mniej „czystych ludzkich bohaterów”. Zapytany o to, Reav3 powiedział: „Tak, nadal planujemy robić mniej czystych ludzi w przyszłości. Oczywiście nadal będziemy tworzyć ludzi, ale tylko mniej niż wcześniej, kiedy tworzyliśmy głównie tylko ludzi”.

Cesarzowa, Dżungler Pustki

Nie waż się zamykać oczu! Drużyna Mistrzów ma coś wkrótce nadejść. Coś pięknego, coś nieuniknionego, coś przepowiedzianego. Nowy harcownik dla wszystkich graczy w dżungli. Nowa cesarzowa do poddania się… a ty się poddasz.

Wiele razy drażniono tę dżunglerkę w poprzednich planach bohaterów i wygląda na to, że wreszcie nas dopadła. W tym artykule Reav3 wspomina, że ​​ci, którzy się jej poddadzą, staną się częścią „wiecznie rozszerzającego się Morza Lawendowego, które rozbija się jak fale o struktury wroga”. W poprzednich planach dotyczących bohaterów zespół programistów ukrył niektóre części zestawu bohatera w swoich materiałach zwiastuna i osobiście wydaje mi się, że to jedno.

Jak wielu doświadczonych graczy League może pamiętać (choć niechętnie), przedmiot o nazwie Portal Zz’Rot istniał kiedyś w grze. Miał aktywny efekt, umieszczając portal po rzuceniu i odrodzeniu fale pustki stworzeń na wieżach wroga i inhibitorach. Został usunięty kilka lat temu, ale gracze, szczególnie ci, których hobby jest splitpush, z pewnością zapamiętają ten przedmiot. Konkretny dobór słów przez Reav3 na tym planie bohaterów wydaje się być odwołaniem do tego przedmiotu, wskazując, że jakaś forma Portalu Zz’Rot lub jego efektów może być obecna w zestawie Cesarzowej.

Jared „CarnivalKnights” Rosen napisał narrację dla dżunglera z pustki. Pracował nad mnóstwem innych fragmentów narracji, w tym Czarodziejkami Gwiazd i Zaćmieniem Słońca. Sprawdź je tutaj.

Larry „BravoRay” Ray, dyrektor artystyczny League of Legends, odpowiada za grafikę cesarzowej. Wcześniej BravoRay pracował nad wieloma bohaterami, a także nad grafiką koncepcyjną dla innego IP Riot Games, VALORANT. Reav3 został poproszony na Reddicie o ETA o wydanie tego bohatera, na co odpowiedział „kiedy będzie gotowa”.

Radosny miłośnik ostryg, Bot Laner

W tym przypadku wiedze-głowy będą tak radosne, jak ten nowo ujawniony bohater. Historia z Oyster Bill of Oyster Bill’s Oyster Shack to wszystko, co mamy dla tego mistrza. Przeczytaj to poniżej:

„Wczoraj wieczorem zatrzymaliśmy się i zobaczyliśmy, że to miejsce jest wrakiem. Rozbite stoły, potłuczone butelki, wszędzie dziwnie świecące kałuże. Według Oyster Bill było to spowodowane przez kolorowego, ale śmiertelnie niebezpiecznego nieznajomego, który przybył do Runeterry z krainy za morzami.

Twierdził, że niektórzy Noxians zaczęli się awanturować, a jeden z nich przypadkowo przewrócił ostrygi obcego. Kolorowy roześmiał się bardzo radośnie, wstając od stołu. Noxianin początkowo wyglądał na zmieszanego, a potem, myśląc, że nieznajomy się z niej śmieje, stanął im w twarz. Reszta jej bandy wstała, by do niej dołączyć, chwytając za broń, gdy mgła nagle wypełniła restaurację. Oyster Bill powiedział, że jedyne, co usłyszał, to radosny śmiech i plusk wody. Kiedy mgła się rozwiała, cała dziesiątka ciężko uzbrojonych i opancerzonych Noxian nie żyła, a nieznajomego nigdzie nie było.

Śmialiśmy się, jak zawsze, kiedy Bill opowiada jedną ze swoich słynnych historii, z pewnością była to tylko przypadkowa bójka w barze, która spowodowała bałagan – ale hej, to nie jest aż tak ekscytujące! Kiedy jeden z pozostałych klientów wątpił w tę historię, Bill podwoił swoje twierdzenie, że to prawda i że tajemniczy nieznajomy w rzeczywistości mieszkał w pokoju nad swoją restauracją. Powiedział, że jeśli ktoś z nas chciałby sam z nimi porozmawiać, to zapraszamy.

Minęliśmy tę noc, ale kto wie. Może jeśli następnym razem dołączysz do nas, pojedziemy i zobaczymy, czy ten nieznajomy z krainy tysiąca kolorów jest prawdziwy, czy nie.

W tej historii możemy znaleźć kilka drobnych wskazówek dotyczących zestawu bohatera, takich jak wspomniana mgła. Jednak przy tej niewielkiej ilości, z jaką mamy do czynienia, brzmi to jak strzał w ciemność.

Reav3 wspomniał, że Blake „Squad5” Smith jest odpowiedzialny za projekt bohatera dla tego kolorowego bohatera. Niektóre z bohaterów, nad którymi wcześniej pracował, to nowo wydana Renata Glasc, Samira, Ivern i przeróbka Fiddlesticksa.

Nancy „Sojyoo” Kim robi grafikę dla tego mistrza. Wcześniej pracowała nad wszystkimi formami K/DA All Out Seraphine, Zeri, skórkami Spirit Blossom i nie tylko.

CarnivalKnights pracuje również nad fabułą dla tej kolorowej dolnej linii.

Duma Nazumaha, umiejętny górny lan

Dobra wiadomość dla górnych: mistrz z umiejętnościami.

Reav3 pokrótce wspomniał o Dumie Nazumaha i opisał ich jako „nowego czołgu o wysokich umiejętnościach w górnej alei z regionu Shurimy, którego jeszcze nie widziano”. Chociaż nie wyjawił wiele na temat bohatera, nadal zostawiał nam fragmenty do przeanalizowania. Shuriman zostanie omówiony bardziej szczegółowo w następnym planie, mówi.

W wątku Reddit opowiedział więcej o bohaterze, komentując „przyjrzeliśmy się naszej liście czołgów i zdaliśmy sobie sprawę, że nie mamy takich czołgów z górnej alei jak Aphelios/Azir/Yasuo. Byli [sic] średnie lub niskie umiejętności/złożoność. Celem tego bohatera było ostateczne dodanie do listy czołgu o wysokich umiejętnościach/wysokiej złożoności. Coś, w czym gracze, którzy lubią tego rodzaju rzeczy, mogą naprawdę zatopić zęby i opanować ponad setki gier.

Wspomniał, że wiele aktualnych wyborów obrońców na górną aleję nie wyraża się zbytnio umiejętnościami, powołując się na Ornna jako najbliższego spełnienia fantazji „mistrz ponad setkami gier”. Reav3 sklasyfikował Ornna jako bohatera o średniej umiejętności/złożoności.

Daniel „Maxw3ll” Emmons pracuje nad tym mistrzem. Maxw3ll pracował wcześniej nad Yuumi, Lillia i Gwen.

Nowe daty premiery bohaterów

W całym planie bohaterów nie ogłoszono żadnych konkretnych dat dla żadnego z tych bohaterów, ale można śmiało założyć, że dżungler i dolna aleja zostaną wydane w nadchodzących miesiącach. Przeróbka Udyra również jest prawie gotowa, której można spodziewać się przed górną aleją Shurimy.

Gdybym miał zgadywać, dżungler w ciągu kilku tygodni trafi na serwer PBE do testów. Patch 12.8 jest zdecydowanie nie-nie, ponieważ jest to wersja, na której zostanie rozegrane Mid-Season Invitational 2022. Łatki 12.9 i 12.10 brzmią wiarygodnie i są bezpiecznym zakładem, kiedy w końcu zobaczymy Cesarzową.

W zeszłym roku League of Legends wypuszczało nowego bohatera mniej więcej co trzy miesiące. Zgodnie z tym schematem, dolnego lanera można się spodziewać w drugiej połowie 2022 roku. Ten schemat nie jest jednak spójny, ponieważ dwie najnowsze bohaterki, Renata Glasc i Zeri, zostały wydane tylko miesiąc między nimi.


Aby uzyskać więcej informacji o League of Legends, kliknij tutaj.

Xenoblade Chronicles, Nintendo, Monolithsoft, JRPG, data premiery

Źródło : https://clutchpoints.com/league-of-legends-3-new-champions/