Nowe skórki DRX dla Liga Legend – Riot Games ujawnia szczegóły!

Riot Games ujawnia nowe skórki związane z DRX dla Liga Legend

Riot Games zaprezentowało dzisiaj nowe skórki, które już wkrótce pojawią się w grze Liga Legend. Skórki te są powiązane z DRX, drużyną, która wygrała Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Co roku Riot wypuszcza nową linię skórek Kupa śmiechu, które są oparte na poprzednio zwycięskiej drużynie. Teraz dowiedzieliśmy się, jak skórki będą wyglądać.

Skórki DRX Worlds

Odsłonięte dzisiaj w mediach społecznościowych, skórki DRX Worlds zawierają kolory i ikonografię związane z drużyną. Sześć postaci, które otrzymają te skórki DRX, to Aatrox, Akali, Kindred, Maokai, Caitlyn i Ashe. Ci bohaterowie zostali specjalnie wybrani, aby otrzymać skórki od członków składu DRX 2022.

Prawdziwe smoki rodzą się z ruin i wykuwają w wojnie.

– League of Legends (@LeagueOfLegends) 16 maja 2023 r

Prestiżowa skórka dla Aatroxa

W tym roku Riot robi coś nowego w tegorocznym składzie. Aatrox otrzyma dodatkową Prestiżową skórkę. Gracze będą mogli zdobyć ją dla siebie. Ta Prestiżowa skórka dla Aatroxa to sposób na uhonorowanie Kingena, który był MVP finałów Mistrzostw 2022.

Podsumowanie

Tegoroczna nowa partia skórek Mistrzostw jest nieco bardziej wyjątkowa niż zwykle, co z pewnością doprowadzi do jeszcze większej sprzedaży, gdy kosmetyki pojawią się pod koniec maja. Co sądzicie o tych nowych skórkach DRX, które wkrótce zostaną wprowadzone do gry Liga Legend? Czy zamierzacie wybrać dla siebie którąś z tych skórek? A jeśli tak, to która skórka jest według was najlepsza? Dajcie znać w komentarzach lub skontaktujcie się ze mną na Twitterze pod adresem @MooreMan12.

Źródło: comicbook.com