League Of Legends ujawnia obchody Festynu Księżyca 2023 w grze


Skórki Mythmaker i Lunar Gods czekają.


League of Legends ujawniło tegoroczny skład uroczystości w grze na Święto Księżyca, doroczne obchody Księżycowego Nowego Roku. Uroczystości rozpoczną się wkrótce po rozpoczęciu sezonu 2023.


Na początku tego tygodnia oficjalne konto League of Legends na Twitterze udostępnił zdjęcie złotych fajerwerków, pływających czerwonych lampionów i chińskiego smoka z wysuniętym językiem. Zdjęcie zostało opatrzone podpisem „Ta ulotka wygląda dziwnie znajomo…”. Dziś okazało się, że stworzenie to Lion Dance Poggles, odmiana okrągłej, podobnej do smoka Małej Legendy o imieniu Poggles. Taniec lwa, który ma przynosić szczęście, jest tradycyjnie wykonywany podczas Nowego Roku Księżycowego w krajach i społecznościach azjatyckich na całym świecie.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

POWIĄZANE: Riot Games uruchamia serwery w Azji Południowo-Wschodniej dla League Of Legends i Teamfight Tactics

W tweecie udostępniono nowe szczegóły dotyczące tego, co League of Legends przygotowało na Festyn Księżyca 2023. Zaktualizowana ulotka przedstawiająca Lion Dance Poggles wymienia cztery nadchodzące wydarzenia. 11 stycznia Święto Księżyca rozpocznie obchody. Następnego dnia rozpocznie się Gala Księżycowa, podczas której dostępne będą skórki Stwórcy mitów. Wreszcie, 26 stycznia gracze będą mogli kupić skórki Lunar Gods.

Zarówno skórki Twórca mitów, jak i Lunar Gods zostały już zaprezentowane przez League of Legends w mediach społecznościowych. Funkcje twórcy mitów skomplikowane chińskie motywy wycinania papieru oraz schemat kolorów szkarłatu i bieli z jadeitowymi akcentami. W skórkach widać króliki z czerwonego papieru, ponieważ rok 2023 jest Rokiem Królika. Kilku czempionów otrzyma skórki Twórcy mitów, w tym Galio, Garen i Irelia.

Z drugiej strony skórki Lunar Gods mają zamglone, nasłonecznione tło i podkreśl złoto. Ashe i Qiyana otrzymają skórki Księżycowej Cesarzowej, a Kha’Zix i Malphite skórki Księżycowego Strażnika. Górujące nad budynkami i statkami kolosalne wersje Kha’Zixa i Malphite’a wydają się być połączone z otaczającym je krajobrazem.

Sezon 2023 rozpocznie się 10 stycznia, dzień przed Świętem Księżyca. W tym sezonie rankingowym nastąpi reset rangi w środku sezonu, a czas resetu nie został jeszcze ogłoszony. Riot Games twierdzi, że zmiana dotyczy problemu osiągania przez graczy swoich celów przed końcem sezonu, co może prowadzić do smerfowania lub wypadania z gry rankingowej. Reset rangi ma zachęcić graczy do dążenia do celu przez cały sezon 2023.

League of Legends jest dostępne na PC.

DALEJ: DangMoo chce zostać pierwszą kobietą w League Of Legends Pro w Korei

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bbbb99425147eb8175df1c07e739a9&url=https%3A%2F%2Fdualshockers.com%2Fleague-of-legends-lunar-revel-2023-festivities%2F&c=10255802898007597512&mkt=fr-fr