League of Legends — Stwórca mitów Galio, Garen, Sivir, Irelia i Zyra


Skórki twórcy mitów dla Galio, Garena, Sivir, Irelii i Zyry trafiły na Rift. Zostaną one wydane dzień po uruchomieniu łatki League of Legends 13.1.

Skórki twórców mitów

„Dawno temu klęska Wielkiej Bestii Galio zapoczątkowała tradycje Księżycowego Nowego Roku, które są kontynuowane dzięki ponownemu opowiedzeniu tej epickiej opowieści. W samej opowieści znajduje się żywy świat — ale kiedy świat opowieści zostaje nagle przerwany, bohaterowie muszą współpracować, aby naprawić bałagan i przejrzeć swój własny mit.

Te skórki są inspirowane chińską sztuką cięcia papieru, motywem najbardziej widocznym na Zyrze. Jest to zgodne z wydarzeniem Lunar Revel, które jest we wszechświecie zamiennikiem chińskiego Nowego Roku. Wszystkie skórki inne niż prestiżowe mają po dziewięć Barw, z wyjątkiem Irelii, która ma ich sześć.

Irelia Stwórczyni Mitów – 1820 RP

„Irelia zawsze była obserwatorem historii „Wielkiej Bestii Galio”, obserwując co roku z boku, jak historia jest opowiadana raz za razem… aż do dnia, w którym Lunarni Gracze zderzyli się z ich mitycznym światem i dowiedziała się by jej historia mogła się zmienić. Teraz nadszedł czas, aby Irelia stała się bohaterką, którą chciałaby być, i napisała własne przeznaczenie”.

Stwórczyni mitów Irelia wygląda oszałamiająco. Jej białe włosy i dolna połowa stroju są podświetlone na zielono. Wydaje się również, że dowodzi armią papierowych królików, które wyróżniają się z monochromatycznej świątyni, przed którą się znalazła. Detale jej sukni i ostrzy wyglądają i sprawiają wrażenie skrupulatnych, podobnie jak rozgrywka Irelii.

W grze jej ostrza bardziej przypominają wachlarz. Na pierwszy rzut oka, Mythmaker Irelia wygląda głównie czerwono-biało. Ale gdy kumuluje swoją umiejętność bierną, zyskuje coraz więcej złotego blasku. Jako legendarna skórka otrzymuje również unikalny podkład głosowy i specjalne interakcje.

Sivir Stwórczyni Mitów – 1350 RP

„Niegdyś bohaterka „Wielkiej bestii Galio”, świat mitów Sivir zmienia się na zawsze, gdy Lunarni Gracze przerywają jej kulminacyjną bitwę, a ona odkrywa, że ​​nie jest już bohaterką. Zmagając się z pytaniem, kim jest, jeśli nie ratuje sytuacji, Sivir musi teraz znaleźć dla siebie rolę w opowieści, której przyszłość nagle staje się niezapisana”.

Sivir po raz kolejny cierpi z powodu faktu, że jest nie do odróżnienia od innych bohaterek. Jej broń jest niewidoczna, a ludzie są przyzwyczajeni do tego, że jest okrągła, a nie spiczasta, jak na portretach Sivir Twórcy Mitów. Poza tym jest w nim więcej króliczków, więc to zawsze plus.

Mythmaker Sivir również wykorzystuje głęboką czerwień linii skóry, ale wykorzystuje też zieleń. Ona i jej ostrze świecą na zielono, gdy W jest aktywne, co będzie robić coraz częściej w miarę postępów w grze.

Prestiżowa Sivir mitotwórczyni – 2000 tokenów Festynu Księżyca 2023

„Sivir nie szuka niczego poza bogactwem, a jej piękne ubrania są zarówno symbolem osobistego sukcesu, jak i powodem dumy z ubioru. Ważne jest, aby wyglądała nienagannie: w końcu Nowy Rok jest tutaj, a rozpoczęcie go w odpowiedni sposób oznacza wyjście ze stylem”.

Prestiżowa Mythmaker Sivir dystansuje się jednak od czerwieni i wybiera bardziej królewski fiolet i fiolet. Sama Sivir również pokazuje więcej skóry, niemal uwodzicielsko, gdy leży w aksamitnym materiale zaśmieconym papierową grafiką wykonaną na podobieństwo jej broni. Akcesorium, które wiąże jej włosy, przypomina teraz bardziej koronę.

Łatwiej jest docenić krystaliczny materiał w broni Sivir w grze, ponieważ jest ona zawsze skierowana w stronę kamery. Sivir wygląda prawie na bordowo, podczas gdy jej broń wydaje się różowa. Zielona poświata wynikająca z aktywnego W została usunięta na rzecz bardziej subtelnej złotej poświaty, podobnie jak efekt, jaki daje jej superumiejętność.

Galio Stwórca Mitów – 1350 RP

„Wielka Bestia Galio to przerażające stworzenie: dumne, potężne i godne mitu, który nosi jego imię. Jednak każdego roku zostaje pokonany, jak głosi historia, więc kiedy Irelia przychodzi do niego i mówi mu, że ich los nie jest wyryty w kamieniu, Galio słucha. Jeśli pomaganie jej oznacza tworzenie nowej przyszłości, użyczy jej całej swojej bestialskiej siły.

Stwórca mitów Galio wygląda absolutnie potwornie w swoim portretie, Irelia dla skali. Galio jest rzeczywiście Wielką Bestią i jest w każdym calu przerażający, jak mówi opis fabularny. Czerwień i biel dominują na jego ciele, akcentowane okazjonalnie złotem. Jego twarz przypomina twarz demona i słusznie. Sama wielkość i prezencja, które Wielka Bestia Galio została trafnie przeniesiona na jego portrety.

W grze Galio Stwórca Mitów wygląda jeszcze lepiej. Jego skrzydła są teraz w pełni widoczne i od czasu do czasu błyszczą na nich, a ponieważ jest przeważnie ciemnoczerwony, dobrze kontrastuje z mapą. Jego umiejętności również w pełni wykorzystują czerwień, a drugorzędna paleta zieleni i złota służy jako jej uzupełnienie. Ta skórka ma wiele drobnych szczegółów, w tym wycięte z papieru krawędzie jego tornada Q i zasięgu prowokacji W, a także efekty cząsteczkowe jego umiejętności biernej. Superumiejętność Galio Twórcy Mitów jest prawdopodobnie najlepszą częścią tej skórki, ponieważ na chwilę zmienia zasięg, na który ma wpływ, na czerwony, gdy spada z nieba.

Garen Stwórca Mitów – 1350 RP

„Jako przywódca miasta w „Wielkiej bestii Galio”, głównym zmartwieniem Garena jest bezpieczeństwo jego ludu w obliczu zaciekłego wroga. Kiedy jednak historia zostaje odrzucona, Irelia przekonuje go do pomocy, pokazując Garenowi, że Galio można przemówić do rozsądku, a może nawet całkowicie go powstrzymać, jeśli zrobią przyjaciela z wroga.

Garen, twórca mitów, nosi wysoko i dumnie swoje charakterystyczne naramienniki. Podobnie jak Galio, jest głównie czerwono-biały, z zielonymi i złotymi akcentami. Sama grafika powitalna nie ma wiele do zaoferowania, więc sam Garen wyróżnia się na tle kamiennych świątyń i posągów za nim. Więcej chińskiej grafiki papierowej zdobi dolną krawędź, z podstępnym króliczkiem oznaczającym fakt, że rok 2023 jest Rokiem Królika.

Umiejętności Garena nie pozostawiają wiele miejsca na efekty, ale te, które to robią, w pełni wykorzystują motyw. Mythmaker Garen borderline nadużywa czerwieni i złota. Jednak E tworzy lawinę czerwonych papierowych przedmiotów wokół niego i małego na szczycie wroga, i musi to być umiejętność z największą liczbą efektów, z wyjątkiem jego superumiejętności, która upuszcza masywne szkarłatne ostrze na głowę wroga.

Stwórczyni mitów Zyra – 1350 RP

„Zyra jest duchem papieru, który nawiedza scenerię „Wielkiej bestii Galio” i nieustannie obserwuje, jak rozwija się historia. Kiedy Lunarni Gracze wpadają do papierowego świata mitów, nienasycona ciekawość Zyry popycha ją do schwytania tych przybyszów, desperacko pragnąc zatrzymać zmiany i nowości w świecie, w którym historia zawsze pozostaje taka sama.”

Podobnie jak w przypadku Sivir, nic w Zyrze Stwórcy Mitów nie krzyczy „Zyra”. Być może wynika to z faktu, że ma bardziej ludzką cerę, a może z braku roślin na portretach. Szczerze mówiąc, wystające z niej macki, które, jak zakładam, mają być korzeniami, bardziej przypominają macki Evelynn.

Nasiona Twórcy Mitów Zyry są prawie pomarańczowe i wyrastają na głęboko czerwoną roślinę. Większość jej umiejętności jest głównie czerwona i żółta, z okazjonalną zielenią, która wskazuje na fakt, że nadal jest flormanką. Nie powinien to być specjalny przedmiot dla graczy Zyra ani ogólnie dla graczy, chyba że naprawdę bardzo, bardzo, bardzo lubicie kolor czerwony.Źródło : https://clutchpoints.com/league-of-legends-mythmaker-galio-garen-sivir-irelia-zyra