League of Legends spin-offy Convergence i Song of Nunu opóźnione do 2023


Convergence i Song of Nunu, dwie gry spin-off inspirowane hitem Riot Games MOBA League of Legends, zostały opóźnione i mają zostać wydane w 2023 roku.

W poście w mediach społecznościowych Riot Forge, skoncentrowane na programistach ramię wydawnicze Riot Games, ogłosiło opóźnienie w mediach społecznościowych. Chociaż przyznali, że oba tytuły robią dobre postępy, wciąż potrzebują trochę więcej czasu na ostatnie poprawki. Poza 2023 r. nie przyznano żadnego okna dystrybucji.

Opracowana przez Double Stallion Games gra Convergence: A League of Legends Story została po raz pierwszy ogłoszona w 2019 roku. Jest to platformówka akcji 2D, która koncentruje się na Ekko, młodym wynalazcy z pomysłowym urządzeniem do manipulowania czasem.

Song of Nunu to przygodówka dla jednego gracza od Tequila Works, studia stojącego za RiME. Gra zaprasza graczy na przygodę przez zdradziecki świat Freljordu jako Nunu, młody chłopak, który szuka swojej matki. Towarzyszy mu jego najlepszy przyjaciel, mądry i zabawny, ale o imieniu Willump.

Do tej pory Riot Forge opublikował dwie gry, które zostały wydane: Hextech Mayhem, rytmiczną platformówkę dla jednego gracza z udziałem eksperta od Heexplosives Ziggsa, oraz Ruined King, turową grę fabularną z fabułą.

W tym samym poście ogłoszono, że kolejna generacja Ruined King również zostanie wydana w 2023 roku. Ci, którzy już posiadają grę na PS4 lub Xbox One, będą mogli bezpłatnie uaktualnić swoją kopię.

Jako długoletni gracz League of Legends uwielbiam zaangażowanie Riot w rozszerzanie uniwersum League of Legends na inne gatunki. Prawda jest taka, że ​​nie każdemu podoba się konkurencyjny charakter gier MOBA. Rozszerzając się na inne gatunki, takie jak przygodowe gry akcji, platformówki lub gry RPG, miliony innych gier mogą teraz cieszyć się wspaniałymi postaciami i historiami, które wymyślił Riot. Jak zawsze poinformujemy Cię o nowych szczegółach.Źródło : https://apptrigger.com/2022/10/29/convergence-song-nunu-delayed/