League of Legends — Singed Mid powraca po raz kolejny


Kiedy meta się zmienia, Singed zawsze pojawia się na środku. To samo dotyczy teraz, a jego wskaźnik zwycięstw na środkowej linii jest najwyższy w grze.

Czas przedsezonowy League of Legends to czas, kiedy ustalana jest meta, a RIot GAmes poświęcają czas na eksperymentowanie z nowymi przedmiotami i nowymi możliwymi zmianami w zasadzie wszystkiego.

Obejmuje to nowe systemy w grze, a także nadanie starym bohaterom nowego wyglądu .

Kiedy tak się dzieje, strategie off-meta, z którymi gracze nie wiedzą, przeciwko którym mogą grać, stają się obezwładnione, a Singed na środku jest jedną z nich. w szczególności jego strategia, podobnie jak wiele strategii spoza meta, koncentruje się na nadużywaniu wędrowania.

W patchu 12.22 Singed ma wskaźnik wygranych na środkowej linii wynoszący 54,72% i jest zdecydowanie najwyższym współczynnikiem zwycięstw na środkowej alei, a także mistrzem o najwyższym współczynniku zwycięstw w grze.

Gry Riot


League of Legends — Jak najszybciej zdobądź Mundo z Heartsteel

Jego strategia polega na ciągłym pchnięciu fali środkowej alei swoją trucizną, a następnie wędrowaniu w kierunku dolnej lub górnej alei i wyprowadzaniu sojuszników do przodu. Widząc, że górna linia jest obecnie niewiarygodnie zepsuta, Singed w środku spędza tam większość czasu.

Runami używanymi w tej strategii są, jak zawsze, Predator dla szybkości poruszania się, Tani strzał dla dodatkowych obrażeń, Kolekcja gałek ocznych i Łowca skarbów dla najbardziej optymalnego efektu kuli śnieżnej.

Oczywiście, jeśli chcesz grać w tę strategię, pamiętaj, że nie jesteś prowadzącym, jesteś tym, który sprawia, że ​​ich prowadzenie staje się przestarzałe.

NIE PRZEGAP:

Źródło : https://www.altchar.com/game-news/league-of-legends-singed-mid-is-back-once-again-aHKyM1k16Omv