League of Legends sezon 2023: czy warto w nią zagrać?


League of Legends to gra, która została wprowadzona w 2009 roku i od tego czasu przeszła różne zmiany i procedury rozwoju. Wraz z końcem 2022 roku i początkiem 2023 roku pojawia się pytanie, czy League of Legends jest nadal grą, którą warto wprowadzić.

League of Legends i twórcy za nią stojący

Tytuł MOBA znacznie ewoluował od pierwszego wydania. Twórcy zmienili rozgrywkę, meta, bohaterów, podstawowe elementy jakości życia i wiele innych aspektów.

Co sprawia, że Liga Legend tak popularny, że ma prawdopodobnie jednego z najbardziej aktywnych twórców dowolnego innego produktu e-sportowego. Riot Games reaguje na grono fanów szybciej niż jakakolwiek inna firma w branży.

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Tak, czasami zastosowanie określonych wzmocnień i osłabień zajmuje dużo czasu. Jednak później kwestie są rozpatrywane w znacznie szerszym kontekście. Na przykład Yuumi przez długi czas była gorącym tematem, a fani nadal krzyczeli, że wymaga modyfikacji, co ostatecznie zrobiła.

To tylko jeden z wielu przykładów, ponieważ League of Legends wciąż przechodzi przegląd, aktualizacje VGU, aktualizacje ASU, zmiany, poprawki i wiele więcej praktycznie co miesiąc.

League of Legends sezon 2023: czy warto w nią zagrać?  1
League of Legends sezon 2023: czy warto w nią zagrać?  2
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Projekty bohaterów w League of Legends również należą do najbardziej charakterystycznych w historii. Siła tych bohaterów może czasami przytłaczać, ale są oni dość pomysłowi pod względem projektowania, pokazując, ile pracy włożyli twórcy.

Warto również zauważyć, że Riot Games dąży do League w 2023 roku, jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazna dla początkujących gra MOBA na rynku. Dota 2 jest również dostępna, ale jest zbyt trudna do zrozumienia dla początkującego gracza. Przebudowa Yuumi, wydanie zaklinacza Ixal, rekomendacje dżungli w przedsezonie i wiele innych, wszystko to miało na celu uczynienie League bardziej przyjaznym.

czarownik
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Wreszcie, Riot robi wszystko, co w ich mocy, aby dbać o swoich profesjonalnych graczy. Na poziomie zawodowców społeczność League of Legends jest niesamowicie dobrze rozwinięta, a teraźniejszość i przyszłość każdego gracza są zapewnione.

League of Legends sezon 2023: czy warto w nią zagrać?  3
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

W rezultacie, jeśli gracze chcą szybkiej odpowiedzi, odpowiedź brzmi „tak”. Warto uczestniczyć w 2023 roku z League of Legends. Chociaż może to nie zadowolić wszystkich, gra zawsze będzie warta grania, ponieważ gracze nigdy nie poczują się wykluczeni i zawsze znajdą ogromną społeczność, która od czasu do czasu rośnie.

Źródło : https://notagamer.net/league-of-legends-2023-worth-playing-the-game/