League Of Legends Sezon 14: data premiery, przecieki i nie tylko

Wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym sezonie League of Legends

Sezon 14 League of Legends zbliża się wielkimi krokami i w grze planowanych jest kilka dużych zmian. Oprócz przebudowy systemu dobierania graczy MMR, cały Summoner’s Rift przejdzie pewne zmiany w układzie. Ogólnie rzecz biorąc, ten sezon zapowiada się na jeden z najlepszych w historii! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule omówimy wszystko, czego gracze mogą się spodziewać po 14. sezonie League of Legends.

Data premiery 14. sezonu League of Legends

Potwierdzono, że sezon 14 League of Legends odbędzie się 9 stycznia 2024 r. Następuje to po zakończeniu części 2 sezonu 13. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, sezon 14 rozpocznie się natychmiast, bez przestojów przypisanych do poprzednich sezonów.

Co nadejdzie w 14. sezonie League of Legends

Jak wcześniej wspomniano, zmiany w MMR i dobieraniu graczy planowane są w sezonie 14, co potwierdzają deweloperzy z Riot. Oprócz tego zmiany map wprowadzane są również na górnym, środkowym i dolnym pasie. Zmiany w górnym i środkowym pasie mają na celu zapewnienie graczom większego bezpieczeństwa, podczas gdy zmiany w dolnym pasie mają na celu zwiększenie dostępności ganków. Pustka rozprzestrzeni się także po całej Szczelinie, zarażając istniejące potwory, takie jak Baron Nashor, wprowadzając jednocześnie nowe stworzenia, takie jak Grubaski Pustki. Pełną listę zmian znajdziesz w poniższym omówieniu rozgrywki:

Przecieki 14. sezonu League of Legends

W chwili pisania tego tekstu nie pojawiły się żadne nowe przecieki dotyczące 14. sezonu League of Legends. Nowy sezon już za tydzień, więc gracze nie powinni długo czekać, aby poznać całą nową zawartość, która pojawi się w następnej aktualizacji.

Źródło: www.ginx.tv