League of Legends Sezon 12: Osiągnięcia graczy


Nowy rok to nowy sezon ligowy i więcej zawartości. Rozmawialiśmy już o nowych bohaterach zapowiadanych na premierę 2022, ale to nie wszystko. Riot Games wprowadza personalizację tożsamości, nowy sposób na pokazanie swoich osiągnięć. W sezonie 12 osiągnięcia pozwolą ci grać dalej. Nie chcesz grać w rankingu? Teraz masz inny sposób na pokazanie, jak dobry jesteś.

Wyzwania

Wyzwania to osiągnięcia niebędące bohaterami, które wymagają odrobiny umiejętności, szczęścia i wiedzy w określonym aspekcie gry. Gracze będą mogli zaprezentować trzy wyzwania w swoim profilu, aby wszyscy znajomi mogli je zobaczyć. Śledzenie postępów w każdym wyzwaniu można śledzić w zakładce Profil.

przez Riot Games

Powyżej pokazano postęp Wyzwań i jest ich wiele. Niektóre z nich mogą rozwijać się organicznie, ale gracze najprawdopodobniej będą musieli skupić się na zdobywaniu postępów w wielu z nich, takich jak zabicie 3 baronów w jednej grze.

Wyzwania podzielone są na pięć kategorii:

  • Wyzwania weteranckie rozwijają się, grając dużo. Zdobywanie Punktów Mistrzostwa i zdobywanie Pierwszej Krwi to niektóre z wyzwań w tej kategorii.
  • Specjalizacja skupia się na umiejętnościach mechanicznych i technicznych. Unikaj wielu umiejętności z rzędu lub kradnij wzmocnienia wrogów.
  • Praca zespołowa i strategia nagradza graczy, którzy grają ze swoim zespołem. Postępuj, wygrywając otwartym Nexusem lub zdobywając zabójstwa w roamingu
  • Kolekcja jest dla osoby, która dopełnia się w tobie. Odblokowywanie skórek, ikon i Patronów zapewni postęp.
  • Wyzwania wyobraźni to „unikalne” rzeczy w League, pokazane na powyższym zrzucie ekranu. Oprócz tych pokazanych, dodatkowe wyzwania to: przetrwanie walki z jednocyfrowym HP, zabicie wroga pod fontanną i trafienie śnieżkami w trybie ARAM.

Tytuły

Osiągnięcie określonych kamieni milowych w wyzwaniach zapewni ci tytuły. Tytuły pojawią się również na banerze Twojego profilu i to kolejny sposób na wyeksponowanie znajomych.

Niektóre zostały wymienione, a oto, jak myślimy, że je otrzymujesz.

Wygranie określonej liczby gier otwartym Nexusem zapewni Ci Comeback Kida.

KDA Player, jak sama nazwa wskazuje, najprawdopodobniej będzie zarabiał dzięki wysokiemu współczynnikowi Kill – Death – Assist w wielu grach.

Flame Horizon to nawiązanie do jednego z najwybitniejszych top lanerów na koreańskiej scenie, Lee „Flame” Ho-jonga. Na scenie League posiadanie Flame Horizon oznacza zdobywanie 100 CS więcej niż wrogiej linii, a zdobycie tego tytułu prawdopodobnie do tego przywróci.

Niezniszczalny Król Demonów to jeden z pseudonimów Lee „Faker” Sang-hyeoka. Wygranie pojedynku Zedów (lub jakiegokolwiek pojedynku lustrzanego) jest prawdopodobnie odpowiedzią na zdobycie tego tytułu. Jeśli zapomniałeś, oto ten legendarny moment Fakera.

Osiągnięcia, wyzwania i tytuły w sezonie 12 zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach.

Udyr Rework, Udyr VGU, Udyr Update

Źródło : https://clutchpoints.com/league-legends-season-12-player-achievements/