League of Legends: Rek’Sai gotowa do wzmocnienia po nieudanej miniprzeróbce

Twórcy League of Legends, Riot Games, ujawnili w nowej aktualizacji 14.4 duże ulepszenia dawno zaniedbywanego bohatera, Rek’Sai. Dowiedz się o wszystkich zmianach w postaci i ich znaczeniu dla przyszłości dżunglera.

Przeróbka Rek’Sai w patchu 14.4

Rek’Sai, mało znana dżunglerka w League of Legends, otrzymała znaczące zmiany w aktualizacji 14.4, aby uczynić ją bardziej konkurencyjną w obecnej meta. Pomimo tych zmian, popularność Rek’Sai tak naprawdę nie ewoluowała. Dlatego twórcy zdecydowali się wprowadzić nowe wzmocnienia w następnej aktualizacji 14.5.

Zmiany nadchodzące w aktualizacji 14.5

Następna aktualizacja League of Legends przyniesie znaczące ulepszenia Rek’Sai, w tym ulepszenia animacji i szybkości jego automatycznych ataków. Dodatkowo planowane są pewne zmiany w jej umiejętnościach, takich jak Gniew Królowej (Q), Wściekłe Ugryzienie (E) i Szarża Pustki (R), aby zwiększyć jej siłę bojową.

Zmiany te mają na celu uczynienie Rek’Sai bardziej zrównoważonym i skutecznym wojownikiem, przy jednoczesnej poprawie jego żywotności w obecnej meta League of Legends.

Wniosek

Dzięki tym nadchodzącym zmianom League of Legends ma nadzieję uczynić Rek’Sai bardziej atrakcyjną dla graczy i zwiększyć jej popularność w Summoner’s Rift. Zaleca się śledzenie przyszłych aktualizacji, aby dowiedzieć się, jak te zmiany wpłyną na rozgrywkę bohatera.

Źródło: www.bing.com