League of Legends Rank 1 Flex Player ma oszałamiający 99% współczynnik wygranych


Pierwszy gracz kolejki elastycznej w Ameryce Północnej ma zdumiewający 99% współczynnik wygranych. Przyjrzyjmy się więc, czy są legalne, czy też oszukują.

Ranking to najpopularniejszy tryb gry w League of Legends, w którym gracze mogą grać samodzielnie lub z predefiniowanymi, aby uzyskać dobrą rangę. Zazwyczaj rywalizują ze sobą gracze o podobnych rangach, a drużyna, która wygra mecz rankingowy, otrzymuje wyższą rangę.

Obecnie istnieją dwa tryby rankingowe: Solo Queue i Flex Queue. Solo Queue to miejsce, w którym gracze rywalizują w pojedynkę, a Flex Queue to miejsce, w którym gracze mogą rywalizować jako zespół dowolnej wielkości (z wyjątkiem czterech drużyn). Oba tryby rankingowe mają oddzielne rankingi rankingowe. Więc jeśli gracz ma platynę w kolejce solo, może być arcymistrzem w kolejce elastycznej.

Flex Queue może oferować zespołom lub grupom znajomych grę ze sobą, ponieważ nie tylko mogą oni dążyć do stopni podczas gry ze sobą, ale także dzięki Flex Queue gracze mogą korzystać ze zintegrowanego systemu czatu głosowego League, ponieważ musisz być na imprezie by z tego skorzystać.

Ale Flex Queue nie jest tak popularna jak Solo Queue, więc jest nękana kontami botów, skrypterami, wygrywającymi handlarzy, smerfami itp. Nierzadko zdarza się, że srebrny zespół gra przeciwko pełnemu zespołowi na poziomie Challengera w Flex Queue.

Dzisiaj przyjrzymy się graczowi Flex Queue Rank 1 w Ameryce Północnej, Rok Rok U Ryby. Są graczem w rankingu Pretendenta w Flex Queue z zadziwiającym 99% współczynnikiem wygranych.

Czytaj więcej: Broxah, profesjonalny gracz League of Legends, jest zdumiony tym, jak „zepsuty” Hecarim wyprzedza Mistrzostwa 2022

Rok Rok U Ryba: Ranga 1 Flex Queue Player

Rok U Ryby to Pomoc Główny. W kolejce solo ich ranga to Platynowy 1, ze współczynnikiem wygranych 58%. Tymczasem, jak wspomniano wcześniej, są one Pretendenta gracz na Flex z 2163LP, z 99% współczynnikiem wygranych. Należy zauważyć, że w obecnym sezonie zagrał tylko 22 mecze w kolejce solo; tymczasem rozegrał 237 meczów w Flex Queue, wygrał 234 z nich i przegrał tylko 3 z nich.

Jego głównymi mistrzami są Thresh, Nautilus i Karma. Nie grał żadnych innych ról poza wsparciem w tym sezonie.

Obraz za pośrednictwem op.gg

Ponieważ gra w Flex Queue, zawsze gra pięć stacków. Niektóre z jego wybitnych premade to:

  • TES Jackeylové
  • O Lily chou
  • cai jiu bi zui
  • Rosesrmine

TES Jackeylové

TES Jackeylové jest an ADC gracz bawi się rybami Roku U. Oni są platyna 2 zarówno w kolejce solo, jak i flex, z 57% współczynnikiem wygranych w kolejce solo i 52% w kolejce flex.

O Lily chou

O Lily chou jest graczem dżungli, który gra w Year Year U Fish. Oni są Złoto 2 gracz ze współczynnikiem wygranych 50% w kolejce solo i platyna 2 z 55% współczynnikiem wygranych w elastycznej kolejce. Należy zauważyć, że w kolejce solo rozegrano ponad 633 meczów; w międzyczasie mają około 180 meczów rozegranych w elastycznej kolejce.

cai jiu bi zui

cai jiu bi zui jest najlepszym zawodnikiem drużyny roku U Fisha. Nawet jeśli są Diament 4 w elastycznej kolejce, o dziwo, są nierankingowy w kolejce solo.

Rosesrmine

Rosesrmine jest środkowym pasem, który gra z Year U Fish, jest Arcymistrz gracz z 737PL w kolejce solo, a jego pozycja w kolejce elastycznej to Platynowy 1.

Czy oni oszukują?

Nie możemy powiedzieć na pewno, czy oszukują, czy nie. Pojawiają się oskarżenia, że ​​wygrywają, korzystają z kupionych kont, surfują itp. Najbardziej prawdopodobne z nich jest to, że korzystają z kupionych kont lub smerfują.

Według Riot handel wygranymi odnosi się do wszelkich działań, które gracz lub grupa graczy może podjąć w celu ustalenia wyniku meczu, zwykle w celu podniesienia rangi gracza lub poziomu konta. Na przykład, jeśli gracz stoi w kolejce z przyjacielem, aby sprawdzić, czy obaj mogą dostać się do tej samej gry, to działa, ale komunikują się ze sobą. Jeden z graczy musi wygrać tę grę, aby awansować na rangę, więc drugi gracz pozwala mu wygrać poprzez karmienie, trollowanie, przekazywanie mu informacji itp. Wszystko, co możesz zrobić, aby pomóc pierwszemu graczowi wygrać; w ten sposób wygrywają handel.

Handel wygranymi jest bardziej widoczny w kolejce solo niż w kolejce elastycznej, ponieważ mogą łatwo ustawić się w kolejce razem w kolejce elastycznej, dodając ich do imprezy.

Year Year U Fish prawdopodobnie nie wygrywa handlu, ponieważ za każdym razem mają innego przeciwnika. Ale najbardziej prawdopodobnym z oskarżeń jest to, że on lub jego całkowicie smerfuje.

Po pierwsze, Year Year U Fish nie ma wielu gier rozgrywanych w kolejce solo. Większość ich gier rozgrywanych jest w Flex. Jedną z godnych uwagi rzeczy jest to, że większość rang flex jego kolegów z drużyny jest bardzo niska, głównie platynowa lub złota. Na przykład Rosesrmine, ich arcymistrz, ma platynę 1 w swojej randze elastycznej. cai jiu bi zui, diamentowy gracz w elastycznej kolejce, nie ma oceny w kolejce solo.

Dzięki średnio niskiej randze jego kolegi z drużyny w Flex, mają znacznie łatwiejszego przeciwnika do pokonania. W ten sposób mogą bardzo łatwo wygrać większość swoich gier.

Chociaż nie możemy powiedzieć na pewno, czy oszukuje, nadal intrygujące jest spojrzenie na kogoś z 99% współczynnikiem wygranych i jest również graczem rangi 1 w rankingu, aczkolwiek w kolejce elastycznej.Źródło : https://gameriv.com/league-of-legends-rank-1-flex-player-has-staggering-99-winrate/