„League of Legends” przedstawia 2 nowych bohaterów i ujawnia zmiany w rankingu


Liga Legend deweloper Riot Games drażnił się z dwoma nowymi bohaterami, którzy pojawią się w grze wieloosobowej w 2023 roku, w tym zorientowanym na wsparcie zaklinaczem i zabójcą Darkin.

Spoglądając w przyszłość na to, co nadejdzie w przyszłym roku, Riot Games podzieliło się kilkoma szczegółami na temat tego, w jaki sposób stworzy „bardziej zróżnicowaną pulę bohaterów obejmującą wszystkie kultury, płcie i poziomy umiejętności w grze” przez cały 2023 rok.

Chociaż szczegóły są niewielkie, deweloper podzielił się imionami dwóch bohaterów – Milio i Naafiri – których premiera planowana jest w tym roku. Podczas gdy Milio jest męskim zaklinaczem z Ixtal, który będzie władał ogniem, Naafiri będzie zabójcą Darkinów ze środkowej alei, oferującym graczom „prosty zestaw” do nauki.

Riot dodał, że Naafiri będzie mogła używać „ciał” jako części swojego zestawu i będzie zorientowana na znalezienie swoich braci Darkin i polowanie w stadzie. Naafiri będzie pierwszym bohaterem Darkinów, do którego zostanie dodany Liga Legend od wprowadzenia Kayna w 2017 roku.

Liga Legend. Źródło: Gry Riot.

Poza nowymi bohaterami, w 2023 roku mag Ahri ze środkowej alei otrzyma również aktualizację wizualną, a Aurelion Sol ma przejść większą przeróbkę, która skupi się na nadaniu smokowi bardziej ekscytującego zestawu.

Sezon 2023 przynosi również istotne zmiany w systemie rankingowym Liga Legend. Typowy roczny podział zostanie teraz podzielony na dwie części, co będzie wymagało resetu rankingu w połowie sezonu. Oznacza to, że w nagrodę za rywalizację będzie można zdobyć dodatkową skórkę rankingową, a Riot zauważył, że reset rankingowy w połowie sezonu nie będzie tak dramatyczny jak ten, który ma miejsce na początku każdego roku.

W zeszłym miesiącu, Liga Legend a reszta katalogu Riot została udostępniona w Xbox Game Pass. W rezultacie gracze League, którzy połączą swoje konta Game Pass, otrzymają teraz dostęp do listy bohaterów gry, a także 20-procentowy wzrost PD.

W innych wiadomościach o grach rozpoczęło się Games Done Quick 2023 – oto jak to obejrzeć.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bc3a34601944c29179806f7ceb259c&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fleague-of-legends-teases-2-new-champions-and-reveals-sweeping-ranked-changes-3377175&c=7081109350443473533&mkt=fr-fr