League of Legends Przedsezon 2022: 3 rzeczy, których chcemy


Przedsezon League of Legends to jeden z najfajniejszych okresów w roku dla każdego gracza League. Przedsezon jest zazwyczaj pełen balansu dzikiej gry oraz wielu nowych i ekscytujących funkcji.

Do tej pory opublikowano ograniczoną ilość informacji o przedsezonie. Wiemy, że pojawiły się dwa nowe smoki – Chemtech i Hextech. Zostanie dodana nowa funkcja zwana „celowymi zleceniami”, która służy jako mechanizm powrotów dla całej drużyny, a także ogłoszono nowe przedmioty i aktualizacje przedmiotów. Mając to na uwadze, oto trzy rzeczy, których chcemy w przedsezonie 2022.

League of Legends Przedsezon 2022: 3 rzeczy, których chcemy

1. Różnorodność smoków

Dwa nowe smoki żywiołów wydają się być mocnym krokiem w kierunku zwiększenia wpływu smoków na grę. Chociaż smoki żywiołów były dużym krokiem naprzód w sprawieniu, by cel stał się ważniejszy, mam nadzieję, że te dwa nowe dodatki sprawią, że smoki będą bardziej zróżnicowane pod względem sposobu, w jaki zmieniają grę.

2. Różnorodność przedmiotów

W tym sezonie wprowadzono mityczne przedmioty, które drastycznie zmieniły się w League of Legends. Przez cały rok za pasem z nowym systemem gracze widzieli wiele zalet i wad mitycznych przedmiotów. Mamy nadzieję, że w przyszłości mityczne przedmioty będą bardziej zróżnicowane, zamiast sprawiać wrażenie, że każdy bohater ma jedną uproszczoną konfigurację.

3. Pobyt Wędrującego Kraba

Wędrujący Krab zostaje mocno osłabiony w przedsezonie, aby zminimalizować wpływ, jaki ma na wczesną fazę gry. Chociaż jest to uzasadnione, mamy nadzieję, że wędrujący krab nie stanie się nieistotny jako cel we wczesnej fazie gry. Scuttle to dobry powód, by grać z dżunglerem we wczesnej fazie gry, co było dobrą zmianą w porównaniu z poprzednimi sezonami, w których środkowy gracz mógł uzasadnić całkowite porzucenie dżunglerów na później.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4B390C753737433F8B4B391BF950ABBB&url=http%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fleague-of-legends-preseason-2022-3-things-we-want%2Far-AAPWvwc&c=11832685148451597802&mkt=fr-fr