League of Legends Pro Faker nie można kupić za kontrakt o wartości 20 milionów dolarów, a nawet…


League of Legends to jedna z najlepszych gier bitewnych online dla wielu graczy (MOBA). Ma również ogromną popularność na scenie e-sportowej. Istnieje wiele głównych lig i turniejów ligowych na całym świecie. Wielu graczy próbuje szczęścia w turniejach League, ale nikt nie zbliża się do Fakera.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Lee Sang-hyeok, lepiej znany jako Faker, jest jednym z najlepszych graczy League of Legends ostatniej dekady. Urodzony w Korei Południowej jest środkowym graczem w grze MOBA i znalazł się w centrum uwagi po trzykrotnym zdobyciu mistrzostw świata. Kiedy jesteś tak świetny, dostajesz oferty od każdego zespołu, tak samo jak Faker. Jednak z jednego powodu zwrócił wiele lukratywnych ofert.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Faker odrzucił warte miliony ofert z Chin

Ludzie marzą o zarobieniu milionów, więc trzeba wiele razy pomyśleć, gdy oferta warta miliony pojawi się na wyciągnięcie ręki. Jednak League of Legends pro-Faker nie potrzebuje sekund, aby odrzucić tak lukratywną ofertę.

Dyrektor generalny T1 Joe Marsh ujawnił kiedyś w wywiadzie podcastu, że Faker co roku otrzymuje kontrakty z Chin, które z łatwością są warte 20 milionów dolarów na grę w ich lidze. Marsh powiedział: „Zawsze dostaje oferty, nawet poza sezonem. Musiałem lecieć do Korei po rozpoczęciu wolnej agencji, ponieważ był wolnym agentem, i za każdym razem, gdy jest wolnym agentem, przychodzi oferta z Chin. To, wiesz, 20 milionów dolarów rocznie”.

Dyrektor generalny T1 ujawnił, że profesjonalista League nigdy nie myśli o pieniądzach, ponieważ jest jednym z najbogatszych graczy na scenie e-sportowej. Co więcej, Lee jest właścicielem wieży w Korei zwanej Faker Tower. Co więcej, 26-latek najwyraźniej ma wiele inwestycji, a także jest współwłaścicielem swojego zespołu LoL T1.

Nawet czek in blanco nie kupi League of Legends pro

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Oferty o wartości 20 milionów dolarów z Chin nie były jedynymi lukratywnymi ofertami, które Faker odrzucił. Gracz ma też jeszcze przystojniejszy kontrakt od drużyny League of Legends Championship Series.

Były gracz Ligi i współzałożyciel OfflineTV, Scarra, ujawnił w podcaście, że Lee otrzymał czek in blanco od amerykańskiej drużyny eSports, Team Liquid, aby dołączyć do nich i grać w Stanach. Ale Faker będąc Fakerem, bez wahania odrzucił ten czek in blanco.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Najlepsi gracze League of Legends na świecie

Niewątpliwie Faker wielokrotnie udowadniał swoją lojalność wobec Korei Południowej i T1. Jakie są Twoje przemyślenia na temat decyzji podejmowanych przez LoL pro? Czy uważasz, że jest to łatwa decyzja dla osoby, aby odrzucić ogromną kwotę? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-league-of-legends-pro-faker-cant-be-bought-for-a-20-million-contract-or-even-a/