League of Legends Pride 2023: misje, nagrody i nie tylko


Oficjalnie rozpoczęło się Miesiąc Dumy, a Riot Games dodaje kilka przedmiotów kolekcjonerskich do swoich różnych tytułów gier, aby gracze mogli uprawiać sport w grze. Riot Games ogłosiło, że w 2023 roku ponownie będzie obchodzić Miesiąc Dumy razem z graczami i uczestnikami Riot i cieszy się, że może świętować graczy, fanów i pracowników, którzy pochodzą z wielu różnych środowisk. Firma dodała również, że w tym roku współpracowała z szeregiem niezwykle utalentowanych osób LGBTQIA+ (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transseksualnych, queerowych i/lub kwestionujących, interseksualnych, aseksualnych, plus) z całego świata, aby stworzyć dzieła sztuki nawiązujące do tematu „Dumny i zaciekły.

Warto zauważyć, że wszystkie tytuły gier Riot Games zawierają nową, unikalną zawartość dla Pride 2023. Wydawca powiedział, że jest kilka nowych emotikonów, ikon, tytułów, kart graczy i nie tylko, oprócz mnóstwa powracającej zawartości, wszystkie dostępne dla graczy za bezpłatny.

Oto wszystko, co musicie wiedzieć o misjach League of Legends Pride 2023 i darmowych nagrodach, dzięki którym możecie zdobyć dwie fajne emotki z Vi i K’Sante.

Nagrody i emotki League of Legends Pride 2023

Riot Games kontynuuje obchody Miesiąca Dumy już ósmy rok z rzędu, udostępniając darmową nową zawartość we wszystkich tytułach Riot Games. Obejmuje to również powrót niektórych starszych treści Riot Pride z poprzednich lat dla tych, którzy przegapili ich zdobycie.

Oto dwie nowe, ekskluzywne emotki, które Riot Games zaprojektowało na Pride 2023 w League of Legends:

Z przeszłości powracają następujące emotki:

 • Wspólnik w zbrodni

 • Przyjęty

 • Duma 2022

Inne elementy kosmetyczne w grze, które powracają:

Ślady straży domowej: Gracze mogą zmienić swoje zwykłe ślady strażników terytoriów na kolorowe, pełne dumy ślady strażników terytoriów, wyposażając się w dowolną z powiązanych ikon Pingu dostępnych za 1 niebieską esencję.

Uwaga: ikona wyposażenia będzie modyfikować szlaki straży domowej tylko w okresie od 1 czerwca do 30 czerwca.

Ikony Pingu, które można zdobyć za 1 Niebieską Esencję, to:

 • Pryzmatyczna ikona pingwina

 • Ikona pingwina z waty cukrowej

 • Ikona Galaktycznego Pingu

 • Ikona pingwina o zachodzie słońca

 • Ikona Pingu Zmierzchu

 • Podstawowa ikona Pingu

 • Ikona Sherberta Pengu

 • Ikona miętowego pingwina

Misje League of Legends Pride 2023

Gracze mogą odblokować emotki Pride 2023 poprzez misje, które znajdziecie u swoich klientów, począwszy od 1 czerwca. Pamiętajcie, że te misje będą dostępne tylko do końca 22 czerwca, więc pospieszcie się i sprawcie, by te emotki były elastyczne w grze. Tymczasem przeszłe emotki dumy można kupić za 1 niebieską esencję w sklepie w czerwcu.

Misje Pride 2023 są następujące:

Duma Nazumy: Jako drużyna zabij cztery epickie potwory lub zdobądź punkty za czas spędzony na graniu i wygrywaniu gier (750) — emotka Flex K’Sante

Duma Piltover: Graj jako gotowa grupa (2 lub więcej) lub zbieraj punkty za czas spędzony na graniu i wygrywaniu gier (750) – emotka Light ’em Up ViŹródło : https://afkgaming.com/esports/guide/league-of-legends-pride-2023-missions-rewards-more