League of Legends pozbywa się systemu długoterminowych zwrotów


Liga Legend gracze od dawna mogą używać „tokenów zwrotu pieniędzy”, aby złagodzić wyrzuty sumienia kupującego po zakupie czegoś, czego tak naprawdę nie chcą, ale ten system wkrótce zniknie. Zwroty będą nadal możliwe, ale Riot Games powiedział, że rezygnuje z tej metody zwrotu, aby przynieść ligi zasady bardziej zgodne z innymi grami Riot. Zmiana jeszcze nie weszła w życie, ale Riot nakreślił, jak to przejście będzie wyglądać przed zaktualizowanymi zasadami.

Plany porzucenia tokenów zwrotu pieniędzy zostały potwierdzone w najnowszym zestawie informacji o łatce Liga. Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy nowi i starzy gracze mają teraz ponownie trzy żetony zwrotu. Riot powiedział, że „złożoność” związana z systemem zwrotów zwykle sprawiała, że ​​​​gracze otrzymywali swój roczny token zwrotu dopiero pod koniec nowego roku, ale Riot ominął te komplikacje, po prostu dostarczając wszystkim do trzech tokenów zwrotu na gracza. Jednak to właśnie te same złożoności zainspirowały zmianę ligi system refundacji.

„Jednak ze względu na wspomnianą złożoność podjęliśmy trudną decyzję o całkowitym usunięciu tokenów zwrotu jeszcze w tym roku w łatce 13.11” – powiedział Riot w informacjach o łatce. „Dzięki temu polityka zwrotów będzie zgodna z naszymi innymi grami, eliminując potrzebę utrzymywania starszego systemu tylko dla League. W rezultacie podstawowa polityka zwrotów zostanie zmieniona również w patchu 13.11. Niewykorzystana, kwalifikująca się zawartość zostanie zwrócona za do 14 dni od zakupu.”

Teraz, gdy masz już kilka żetonów zwrotu, będziesz chciał ich użyć, jeśli zajdzie taka potrzeba, od teraz do czasu wydania łatki 13.11, ponieważ oznacza to koniec tego systemu.

Globalną politykę zwrotów Riot znajdziesz tutaj, gdzie znajdziesz więcej informacji o tym, co i kiedy można zwrócić, w zależności od gry, w którą grasz. ligi obecnie znajduje się tam na dole jako jedna z gier podlegających szczególnym okolicznościom, ale można sobie wyobrazić, że zmieni się to w nadchodzących miesiącach, gdy nowy system wejdzie w życie.

Według ligi Zgodnie z harmonogramem łat dla przyszłych aktualizacji, łatka 13.11 ma zostać wydana 1 czerwca, z wyjątkiem opóźnień, które mogą ją opóźnić.Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/league-of-legends-refund-token-system/