League of Legends pojawia się na Netflix w Explosive Arcane Trailer


League of Legends oficjalnie wkracza do świata telewizji. Serie Tajemna został ogłoszony w Obchody 10-lecia League of Legends, ale czekał, opóźniony z powodu pandemii COVID-19. Ale zwiastun jest już dostępny po debiucie na TUDUM, aby chętni fani mogli nacieszyć oczy, dostępny poniżej!

Tajemna Akcja toczy się w przeszłości, w utopijnym regionie Piltover i podziemnym Zaun. Serial reklamuje, że opowie historie kilku kultowych postaci z uniwersum League of Legends; ale sądząc po zwiastunie, wydaje się, że główna historia skupi się na siostrach Vi i Jinx, w tym wydarzeniach, które albo je rozerwą, albo połączą.

POWIĄZANE: Dr Elvira zamierza przepisywać horrory przez cały miesiąc na Netflix

Reżyserem serialu jest Ash Brannon, który ma na swoim koncie między innymi filmy z 2007 roku Surfowanie w górę. Siostry Vi i Jinx zagrają Hailee Steinfeld i Ella Purnell. Wcześniejsze osiągnięcia Steinfelda obejmują Mattie Ross w 2010 roku Prawdziwe męstwo wraz z podkładaniem głosu Gwen Stacy w Spider-Man: Into the Spider-Verse. Wcześniejsze osiągnięcia Purnella obejmują Kate Ward w Armia Umarłych i Dolce w Kopnięcie w dupę 2. Inne postacie z League of Legends gry, które potwierdzono, że pojawiły się w Tajemna to Jayce (Kevin Alejandro), Caitlyn (Katie Leung), Silco (Jason Spisak) i Viktor (Harry Lloyd).

Wspaniała animacja serialu jest obsługiwana przez Fortiche Production w Paryżu we Francji. Studio powstało w 2009 roku i wykorzystuje elementy animacji w stylu 2D i 3D. Fortiche ma długą historię w Riot Games (studia stojące za popularnym League of Legends franczyzy) i wyprodukował kilka League of Legends’ najbardziej kultowe zwiastuny postaci i wydarzeń. Godnym uwagi przykładem jest kinowe wprowadzenie Jinx, jednej z gwiazd nadchodzącego filmu Tajemna, patrz poniżej.

Fortiche wyprodukował także wizualizacje do teledysku „POP/STARS” własnego wirtualnego zespołu Riot K-Pop KD/A. Film obejrzano na Youtube ponad 450 milionów razy. Fortiche wykorzystał animację klatek kluczowych wykonaną całkowicie ręcznie podczas produkcji wideo.

Wraz z Riot, Fortiche wyprodukował także wizualizacje do teledysków, takich jak „Warriors” Imagine Dragons czy „Freak of the Week” Freak Kitchen. W 2012 roku studio połączyło siły z Gorillaz, aby wyprodukować teledysk do ich piosenki „DoYaThing” podczas współpracy wirtualnego zespołu z Converse. Fortiche wyprodukował również animację do serialu Disney XD Rocket & Groot, pierwszego serialu telewizyjnego studia.

League of Legends jest jedną z najpopularniejszych gier wideo online wszech czasów, z ponad 100 milionami aktywnych użytkowników logujących się miesięcznie. Przy tak dużej widowni program telewizyjny oparty na postaciach z pewnością przyniesie ogromną oglądalność. Kiedy przyszło do zamierzonej publiczności; Greg Street, szef kreatywnego rozwoju w Riot, miał to do powiedzenia na temat serialu w wywiadzie dla The Hollywood Reporter.

„To nie jest beztroskie przedstawienie” – mówi Greg Street, szef kreatywnego rozwoju w Riot. „Istnieje kilka poważnych tematów, które tam badamy, więc nie chcielibyśmy, aby dzieci dostroiły się i spodziewały czegoś, czego nie jest”.

Ten tytuł był jednym z wielu, które zostały zaprezentowane na wirtualnym wydarzeniu Netflix TUDUM. Biorąc pod uwagę motywy, które zostały zasugerowane w zwiastunie, nie wydaje się to zbyt zaskakujące. A znając przemoc i efekty wizualne gry, na której jest oparta, rodzice będą chcieli mieć pewność, że młode oczy będą skierowane gdzie indziej, pomimo animowanych, kolorowych wizualizacji.Tajemna będzie składał się z dziewięciu odcinków i zostanie rozłożony równomiernie na trzy akty. Pierwszy akt pojawi się na Netflix 6 listopada i będzie składał się z trzech odcinków.

Tematy: Netflix, TUDUMSource : https://movieweb.com/arcane-trailer-tudum/