League of Legends PBE Aureliana Sola opóźnione z powodu problemów technicznych


Własny Kowal Gwiazd League of Legends zajmie więcej czasu, niż przewidywano, zanim pojawi się w kliencie Public Beta Environment (PBE).

Riot Games odkłada wydanie nowego zestawu Aureliona Sola na PBE z powodu nieokreślonych trudności technicznych, mimo że ogłosili to dopiero kilka tygodni temu.

Cześć wszystkim! Ze względu na problemy techniczne, z którymi się borykamy, aktualizacja rozgrywki Aureliona Sola na PBE zostanie opóźniona. Zamierzam współpracować z programistami, aby spróbować zdobyć filmy z jego skórkami i być może jutro pojawi się fragment rozgrywki, aby uzyskać wstępne opinie.

Opóźnienie zostało ogłoszone dzisiaj przez Roberta „KingCobra” Rosę, producenta gier Riot w zespole mistrzów League of Legends. Zespół pracuje z programistami nad uzyskaniem fragmentów skórek i rozgrywki Aureliona Sola i planuje udostępnić je graczom być może jutro.

Filmy zostaną wykorzystane do zebrania wczesnych opinii na temat aktualizacji bohatera, ponieważ debiut Aureliona Sola na PBE jest obecnie opóźniony.


Długo oczekiwany nowy Aurelian Sol w League of Legends uruchomienie zestawu umiejętności opóźnione z powodu „problemów technicznych”

Kosmiczny smok będzie miał nowy zestaw umiejętności, ale jego wygląd i portrety nie ulegną zmianie; jednak wielu graczy z pewnością będzie zachwyconych, widząc zaktualizowany zestaw umiejętności Aureliona Sola w różnych wszechświatach równoległych.

Będzie to szczególnie widoczne w przypadku jego zupełnie nowej superumiejętności, The Skies Descend, która sprowadzi ogromną gwiazdę na Rift i wytworzy potężną falę uderzeniową po uderzeniu.

Przeróbka Aureliona Sola wydaje się niezwykle intrygująca. W League of Legends bardziej niż kiedykolwiek przypomina Oriannę i Syndrę. On i Veigar również mają kilka wspólnych cech.

Część społeczności League of Legends nie wydaje się jednak zadowolona, ​​ponieważ uważają, że tożsamość Aureliona Sola została skradziona; jednak klipy umiejętności wskazywały, że zostanie skalującym się czarodziejem w grze i może okazać się niesamowicie silny.

okładka youtube

Nadal nie wiadomo, czy te zmiany w harmonogramie premiery PBE bohatera wpłyną na wydanie dopracowanego zestawu Aureliona Sola. Klient League miał otrzymać nowe umiejętności Star Forger wraz z łatką 13.3 w przyszłym miesiącu, chociaż może to ulec zmianie w zależności od powagi problemów technicznych i reakcji społeczności.

Uwaga, gracze. Może to wpłynąć na datę dostarczenia aktualizacji 13.2. Zespół League pracuje nad poszerzeniem granic tego, co możemy naprawić, aby większość planowanych i przetestowanych zmian balansu wciąż była dostarczana na czas. twitter.com/riotgames/stat…

Oczekuje się, że poprawki ADC, w tym osłabienia i wzmocnienia wielu bohaterów wprowadzone w patchu 13.2 League of Legends, znacząco zmienią meta. Zawiera również ulepszenie efektów wizualnych Ahri ASU i Jaxa. Niestety te ulepszenia nie mogą zostać zaimplementowane 27 stycznia 2023 r. z powodu nieoczekiwanych ataków socjotechnicznych.

Według doniesień Riot nie zidentyfikował jeszcze napastnika, a śledztwo wciąż trwa. Utrudni to dystrybucję nadchodzących aktualizacji poprawek. Urzędnicy stwierdzili jednak, że żadne dane gracza nie zostały ujawnione podczas całego procesu.

Pod redakcją Anirudha Padmanabhana


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-aurelian-sol-s-league-legends-pbe-delayed-due-technical-issues