League Of Legends Patch 13.3 wdraża przeróbkę Aurelion Sol


League of Legends Patch 13.3 niesie ze sobą długo oczekiwaną przeróbkę Aurelion Sol, aktualizację wizualną Ahri i cały szereg zmian balansu.


Wędrujący po mapie smok Aurelion Sol, rzucający gwiazdami, bardzo się zmienił. Obracające się kule Kowala Gwiazd zniknęły, zastąpione stałym strumieniem oddechu kosmicznego smoka. Jego W nie różni się od starego E, zachowując swoją tożsamość jako bohatera, który skutecznie wędruje. Tymczasem jego nowe W jest jak mini-fala uderzeniowa, która zabija wrogów poniżej określonego poziomu zdrowia. Nowa superumiejętność Sola wbija gwiazdę w ziemię, ogłuszając wszystkich w jej promieniu. Sol ma teraz także mechanikę kumulowania, zbierającą gwiezdny pył, który wzmacnia jego umiejętności. Poniżej możesz obejrzeć demonstrację nowego Aurelion Sol przeprowadzoną przez SkinSpotlights.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

Dziewięcioogoniasty lis ma nowy wygląd. Ahri otrzymała pełną aktualizację wizualną, a Riot obiecał, że jej ogony będą „bardziej puszyste niż kiedykolwiek”. Lepiej to zobaczyć niż opisać.

Jeśli chodzi o równowagę, Riot dostosował moc niektórych popularnych przedmiotów, takich jak Świetlista Cnota i Umbralna Glewia. Wsparcie w walce wręcz zostało również wzmocnione na całej planszy, aby zaradzić niedawnej dominacji wsparcia dystansowego. Każdy, kto ogląda profesjonalne League of Legends, doskonale zdaje sobie sprawę z obecnej epidemii Ashe kontra Heimerdinger w każdej grze.

Poza tym zmieniono różnych bohaterów, dostosowano wytrzymałość i jak zawsze w drodze jest kilka nowych skórek.

Po pierwsze, buffy. Alistar, Braum, Nautilus, Pyke, Thresh i Rakan skorzystali na wzmocnieniu wsparcia w walce wręcz. Są to na ogół po prostu zwiększone liczby dla tych bohaterów.

Jedna z najstarszych bohaterek League, Annie, otrzymała wzmocnienie kilku swoich umiejętności. Co ciekawe, Annie odrodzi się teraz z w pełni naładowaną umiejętnością pasywną zarówno na początku gry, jak i po odrodzeniu się po śmierci.

Jarvan IV otrzymał wzmocnienie swojego W (Złotej Egidy), które tradycyjnie było dość rozczarowujące. Riot ma nadzieję, że dodatkowa odrobina wytrzymałości pozwoli graczom Jarvana realizować więcej konfiguracji zadających wysokie obrażenia. Kayle otrzymała wzmocnienia zarówno swojej umiejętności biernej, jak i E (Gwiezdne Ostrze Czarodzieja).

Forma Cienistego Zabójcy Kayna została wzmocniona do Q (żniwne cięcie), ponieważ Niebieski Kayn boryka się z problemami od czasu zmiany wytrzymałości. Regeneracja many LeBlanc została wzmocniona po jej niedawnym spadku mocy i popularności. Mój ukochany Lee Sin otrzymał (wreszcie) wzmocnienie zarówno jego Q (Fala dźwiękowa), jak i E (Burza/Kaleczenie). Na koniec Trundle otrzymał wzmocnienie swojego czasu odnowienia W (Zamarznięta Domena).

A teraz dla przegranych w patchu 13.3. Amumu miał niewielkie osłabienia zarówno jego Q (Rzut Bandażem), jak i E (Złość). K’sante dostosował swoje liczby, aby był mniej mocny w swojej formie All-Out, podkreślając potrzebę izolowania przeciwników w walkach.

Nieustannie uciążliwy Kassadin otrzymał kilka osłabień swoich E (Puls Mocy) i R (Krocz przez Szczeliny). Zmniejszono obrażenia Zaca, aby nie był zarówno mobilnym zabójcą, jak i niemożliwym do zabicia czołgiem.

Radiant Virtue jest teraz droższa, a jej umiejętność bierna ma dłuższy czas odnowienia. Jednak co ważniejsze, usunięto mechanikę przyspieszenia umiejętności z przedmiotu. Riot Games musiało wiedzieć, że spamowałem Karmę w ostatnich tygodniach i w końcu musiało mnie zamknąć.

Umbralna Glewia w naturalny sposób odnotowała wzrost popularności wraz z dominacją wspierających strzelców. Aby to zrekompensować, Riot wydłużył czas odnowienia pasywnej blokady wizji przedmiotu i zmniejszył nieuchronne obrażenia zadawane przez postacie walczące z dystansu z 3 do 2 (postacie walczące w zwarciu nadal będą zadawać 3).

Aby uzyskać wyjaśnienie nowego systemu wytrzymałości i niektórych innych mniejszych zmian, które pojawią się w łatce 13.3, przeczytaj pełne informacje o łatce tutaj.

DALEJ: Take-Two potwierdza, że ​​Judasz zostanie zwolniony do marca 2025 rŹródło : https://www.dualshockers.com/league-of-legends-13-3-patch-notes/