League of Legends Patch 12.18 Uwagi – data premiery,


W tym miejscu wyjaśnimy wszystko, co się zmienia i jest dodawane League of Legends Patch 12.18.

LoL-łatka 12.18 jest już dostępny na PBE, na zwykłą rundę testów, która zwykle trwa dwa tygodnie. Spojrzenie na jego Opis zmian ujawnia swoje Data wydania wraz z dodaniem nowych, upiornych skórek Fright Night i nie tylko.

Riot Games wydaje regularne aktualizacje swojej popularnej gry MOBA, a posiadanie w pobliżu harmonogramu łat jest konieczne, aby śledzić, kiedy nadejdzie kolejna. Data premiery łatki LoL 12.18 została wyznaczona na środę, 21 września, kiedy to zmiany, które przeszły testy, trafiły na serwery live.

League of Legends Patch 12.18

Na PBE gracze mogą wypróbować następujące 8 nowych skórek: Ashen Knight Sylas, Fright Night Annie (1350 RP), Fright Night Draven (1350 RP), Fright Night Nautilus (1350 RP), Fright Night Renata Glasc (1350 RP) , Przerażająca Noc Trundle (1350 RP), Przerażająca Noc Urgot (1350 RP) i Mistrzostwa 2022 Azir (1350 RP).

League of Legends Patch 12.18 Notatki – data premiery, Sylas Popielnego Rycerza, skórki Przerażającej Nocy i nie tylko
League of Legends Patch 12.18 Notatki – data premiery, Sylas Popielnego Rycerza, skórki Przerażającej Nocy i nie tylko

Harmonogram konserwacji LoL 12.18 jest zawsze ujawniany bliżej przed premierą. Zazwyczaj wdrożenie poprawek w różnych regionach zajmuje około 3 godzin. Zapoznanie się z naszym artykułem o stanie serwerów League of Legends to dobry sposób, aby być na bieżąco z przestojami serwerów spowodowanymi wdrożeniem łatek lub innymi przyczynami.

Dopiero co pojawił się na PBE, patch 12.18 League of Legends nie wprowadził jeszcze żadnych zmian w balansie. To się jednak zmieni w nadchodzących tygodniach i będziemy stale aktualizować ten artykuł, gdy pojawi się więcej szczegółów. Zaglądaj tu regularnie, aby być na bieżąco z wszystkimi nadchodzącymi wzmocnieniami i osłabieniami.

League of Legends jest darmowe i dostępne już teraz na PC.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o grach na PC, śledząc GameWatcher na Świergotoglądając nasze filmy na Youtubedając nam lajka Facebooki dołączasz do nas dalej Niezgoda. Możemy również zawierać linki do sklepów partnerskich, co daje nam niewielką prowizję, jeśli coś za ich pośrednictwem kupisz. Dziękuję Ci.

Źródło : https://www.gamewatcher.com/news/league-of-legends-patch-12-18