League of Legends patch 11.21 – skórki Dragonmancer, aktualizacja efektów wizualnych Syndry


Noce stają się coraz ciemniejsze, a powietrze chłodniejsze, gdy zbliżamy się do końca harmonogramu aktualizacji League of Legends 2021. Patch 11.20 League of Legends wypłynął na pola bitew na żywo w grze MOBA, a jego kontynuacja trafiła teraz na PBE na dwa tygodnie testów. Zobaczmy więc, co czeka nas w patchu 11.21 League of Legends, dobrze?

Jeśli uważnie obserwowałeś kanały League na Twitterze, prawdopodobnie rzuciłeś okiem na partię nowych skórek, która nadejdzie wraz z 11.21. Ta aktualizacja dotyczy alternatywnego uniwersum Smoczego Mancera, w którym pojawią się nowe style Kai’Sy, Karmy, Thresha, Volibeara i Yasuo. Dwa ostatnie są szczególnie wyjątkowe, a Volibear otrzymał Prestiżową Edycję, podczas gdy dwie skórki Yasuo to legendarne warianty, oferujące nowe głosy, a także nowe animacje, efekty wizualne, efekty dźwiękowe i nie tylko. Możesz to wszystko sprawdzić w sekcji Nowe skórki czempionów poniżej.

Gdzie indziej, nadchodzi aktualizacja efektów wizualnych dla Mrocznego Suwerena, Syndry z 11.21. „Podobnie do poprzednich aktualizacji efektów graficznych, które wprowadziliśmy w przeszłości (Ziggs, Zilean, Malzahar itp.), pracujemy nad aktualizacjami efektów wizualnych (VFX) bohaterów, których efekty zaklęć potrzebują trochę miłości.” Starszy artysta efektów wizualnych, Riot Sirhaian, wyjaśnia. „Naszym celem jest dostosowanie ich efektów wizualnych do obecnych standardów League i poprawa przejrzystości rozgrywki. Tym razem kolej na Syndrę na patch PBE 11.21!”

Jeśli chodzi o zmiany w balansie, jak to często bywa, gdy na PBE pojawia się nowa łatka, nie mamy jeszcze czego sprawdzać! Ale zaglądajcie do tych notatek, ponieważ najprawdopodobniej zobaczymy, jak w najbliższych dniach kolejka zmian bohaterów w tej aktualizacji trafi na serwery testowe. Zakładając, że chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zmianami nadchodzącymi w League, to znaczy? Oczywiście, że tak.

Bez dalszych ceregieli, oto niepewny Informacje o patchu 11.21 League of Legends (na zdrowie, Surrenderat20!):

LEAGUE OF LEGENDS PATCH 11.21 DATA WYDANIA I CZASY PRZESTOJU

Zgodnie z harmonogramem aktualizacji League of Legends 2021, Patch 11.21 do League of Legends będzie dostępny w środę, 20 października 2021 r.. Czasy konserwacji nie zostały jeszcze potwierdzone, ale zwykle zaczynają się o 3:00 PT dla serwerów NA, 5:00 czasu brytyjskiego dla serwerów EUW i 3:00 CET dla serwerów EUNE i trwają około trzech godzin.

LEAGUE OF LEGENDS PATCH 11.21 ZMIANY BILANSOWE

Zmiany bohaterów

Jeszcze żaden! Ale zaglądaj tu ponownie, ponieważ wszystkie zmiany, które pojawią się na PBE w nadchodzących dniach, opublikujemy tutaj.


LEAGUE OF LEGENDS PATCH 11.21 – NOWE SKÓRKI MISTRZÓW

Nowe skórki bohaterów

LAGUNA SMOK KAI’SA

1350 RP

Tutaj jest LAGUNA SMOK KAI’SA grafika powitalna:

SMOKA SMOKA KARMA

1350 RP

Miniatura YouTube

Nie ma SMOKA SMOKA KARMA splash art jeszcze, ale sprawdzaj ponownie!

THRESH STALOWEGO SMOKA

1350 RP

Miniatura YouTube

Tutaj jest THRESH STALOWEGO SMOKA grafika powitalna:

DUALITY DRAGON VOLIBEAR
1350 RP

Miniatura YouTube

Tutaj jest DUALITY DRAGON VOLIBEAR grafika powitalna:

DUALITY DRAGON VOLIBEAR – Edycja Prestige
2000 ŻETONÓW WYDARZEŃ

Miniatura YouTube

Tutaj jest DUALITY DRAGON VOLIBEAR – EDYCJA PRESTIŻOWA grafika powitalna:

Wymarzony smok Yasuo – LEGENDARNY
1820 RP

Miniatura YouTube

Tutaj jest WYMARZONY SMOK YASUO – LEGENDARNY grafika powitalna:

SMOK PRAWDY YASUO – LEGENDARNY
1820 RP

Miniatura YouTube

Tutaj jest WYMARZONY SMOK YASUO – LEGENDARNY grafika powitalna:

Jako legendarne skórki, WYMARZONY SMOK YASUO oraz SMOKA PRAWDY YASUO zdobądź nowe VO – sprawdź poniżej:

Miniatura YouTube


LEAGUE OF LEGENDS PATCH 11.21 AKTUALIZACJA SYNDRY

Aktualizacja efektów wizualnych Syndry

Starszy grafik od efektów wizualnych, Riot Sirhaian, opublikował następujące informacje o nowej aktualizacji efektów wizualnych Syndry, która pojawi się wraz z łatką 11.21 na Reddicie:

Aktualizacja efektów wizualnych Syndry z LeaguePBE

Oto kilka klipów pokazujących, co twórcy przygotowali dla mistrza:

Miniatura YouTube

Miniatura YouTube


To wszystko jest niepewne – więc może ulec zmianie – informacje o patchu 11.21 League of Legends w tej chwili. Zaglądajcie jednak na tę stronę po dwutygodniowym cyklu testów aktualizacji, ponieważ możemy się spodziewać, że w tej aktualizacji niedługo pojawią się zmiany w balansie bohaterów, a także inne, jeśli chodzi o przedmioty lub runy, w zależności od planów Riot. opublikuj to wszystko tutaj.

Jeśli szukasz wskazówek, jak ulepszyć swoją grę, zajrzyj na naszą siostrzaną stronę Poradnik rang League of Legends The Loadout, aby uzyskać wskazówki, jak wspiąć się po tych drabinach.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”League of Legends patch 11.21 notatek u2013 skórki Dragonmancer, aktualizacja efektów wizualnych Syndry”,”type”:”patch_notes”,”category”:” league-of-legends”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Riot Games”,”genre”:”MOBA”,”title”:”League of Legends „,”gatunki”:[„MOBA”,”Free to Play”,”esports”]}}}}Source : https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/lol-patch-1121