League Of Legends Patch 11.20 Najlepsi mistrzowie dżungli


ten dżungla League of Legends (LoL) przeżywa jeden z najzdrowszych momentów, które zapadają w pamięć i jest to łatka 11.20 udało się ustabilizować metagrę, która jest widoczna w SoloQ. Miłośnicy zabójców mają szczęście i są obecnymi zwycięzcami meta.

Lista nie jest zbyt długa, ale znajdziesz krótki opis, dlaczego dany bohater jest tak silny. Pamiętaj: ta lista koncentruje się na SoloQ, więc możesz zainteresować się innymi alternatywami, jeśli chcesz zagrać w Clash.

Najlepsi bohaterowie do gry w dżungli w League of Legends (LoL) Łatka 11.20

Kha’zix


Karaluch może znowu chodzić i jest jednym z najlepszych zabójców, którzy potrafią zaskoczyć wroga z dżungli. jego podstawowe obiekty Składa się z Mrocznego Ostrza Draktharra i Youmuu, które są ważne dla szybkiego wejścia na linię i polowania.

Dotyczące runy, użyjesz Mrocznych Żniw, aby pozostać w grze w miarę upływu czasu, szukając gałęzi Inspiracji jako drugorzędnej, aby zdobyć magiczne buty.

Poważny

Poważny

Widać to już na górnym pasie, więc może to być bardzo ciekawy flex. Jego rdzeń składa się z Nieśmiertelnej Tarczy Łukowej i Youmuu (które będą obecne w prawie każdej konfiguracji dżungli), a ostatecznie szukają klasycznych przedmiotów strzeleckich.

Dotyczące runySzybko, stopy są potrzebne, aby uzyskać trochę leczenia i szybciej się poruszać (bardzo przydatne przy gankach), obok gałęzi Inspiracji dla magicznych butów.

Kain

Kain

ten niebieska wersja Kayn Znowu jest potężny, a faktem jest, że przy dużej liczbie papierowych postaci w meta, postać szczególnie świeci. Jeśli postawisz na jego niebieską wersję, jego jądro Składać się będzie z Youmuu i Krwiopijcy, którym towarzyszą przedmioty śmiercionośne.

Dotyczące runyBędąc tak długo w walce, zainteresuje Cię Conqueror, szukając rampy Inspiracji dla magicznych butów.

Evelynn

Evelynn najlepsza liga legend dżungli, łatka 11.20

Jeden z dwóch znaków AP na liście. Jego zdolność do stawania się niewidzialnym będzie prawdziwym bólem głowy w niskich miejscach i z jądro obiektów utworzonych przez Hextech Cintomissil i Rabadon DUŻO podrapiesz przy każdym obrocie swoich umiejętności.

Z ich runy poszukiwane są obrażenia od eksplozji, obstawiając Porażenie w głównej gałęzi i Inspirację w drugiej na magiczne buty.

Xin Zhao

Xin Zhao

Kolos w dżungli z bardzo przydatną superumiejętnością do rozpoczynania walk grupowych. Jeśli postawisz na niego Krwiopijca i Sterak Otrzymasz duże obrażenia i wytrzymasz w pierwszych paskach, uzupełniając swój build obiektami, które dają ci odporność.

Będziesz zainteresowany użyciem Zdobywca z natury postaci, używając jak zawsze gałęzi Inspiracji do magicznych butów.

Shaco

Shaco

Jeden z najzabawniejszych zabójców w dżungli dzięki jego zestawowi umiejętności. Ten Wersja AD postaw na użycie Żniwiarza Esencji i Kolekcjonera w jego rdzeniu, używając Krwiopijcy jako mitycznego, aby uzyskać wszechpotężną umiejętność bierną.

Dotyczące runy, użyj Nawałnicy Ostrzy jako głównej runy, obstawiając gałąź Precyzja w gałęzi drugorzędnej, aby uzyskać trochę prędkości ataku.

Fiddlesticks

Fiddlesticks najlepsza liga legend dżungli

Druga postać AP na tej liście najlepszych postaci, a to znaczy, że od poziomu 6 będziesz stałym zagrożeniem i zmusisz wroga do zainwestowania dużej ilości czasu w rozmieszczenie wizji. jego podstawowe obiekty Składa się z Hextech Cintomissil i Zhonyas (ten ostatni jest bardzo ważny, aby uniknąć śmierci od obrażeń seryjnych).

W swoich runach Porażenie prądem da ci dodatkowe obrażenia (obok runy, aby skrócić czas superumiejętności), a użyjesz gałęzi Inspiracji, aby uzyskać darmowy stoper.

Amumu

Amumu best jungles patch 11.20 League of Legends

Czysty czołg, który wytrzyma surowość dżungli. jego podstawowe obiekty Składa się z Egidy Słonecznego Ognia i Kolczugi Cierniowej, używając Demonicznego Uścisku jako trzeciego obiektu, w którym wróg obawia się twojego W w każdej walce grupowej.

Na jego runy znajdziesz Zdobywcę (od dłuższego czasu walczy w grupach), używając Dominacji jako dodatkowej gałęzi, aby uzyskać dodatkowe utrzymanie i obrażenia ubezwłasnowolnionym wrogom.Source : https://www.bullfrag.com/league-of-legends-patch-11-20-best-jungle-champions/