League of Legends: oto wiadomości na przedsezon 2023 | Ruetir.com


Gry o zamieszkach ujawnił graczom niektóre z nadchodzących zmian League of Legends w przedsezonie 2023. Przedsezon oznacza koniec sezon rankingowy 2022 i rozpoczyna przejście do następnego. League of Legends zobaczy przybycie różnych czmiany w systemach koordynacji dostępnych w grze i roli dżungli. Te zmiany zostaną przetestowane na PBE (Public Beta Environment) przez sześć tygodni przed trafieniem na serwery na żywo w patchu 12.22. Więcej informacji o przedsezonie 2023 i nadchodzących nowościach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej kto.

Po krótkiej przerwie Chemtech Dragon powraca z nowym designem i nowym motywem. W tej nowej wersji po zabiciu Chemtech Dragon zapewnia nieustępliwość i tarczę / wzmocnienie leczenia. Gracze, którzy otrzymają nową Duszę Chemtech otrzymują bonusowe obrażenia i redukcję obrażeń kiedy są poniżej pewnego progu zdrowia. W nowej Landa Chemtech na całej mapie rozsiane są środki chemiczne Zaun, które mutują rośliny w dżungli. W przedsezonie 2023 bogowie przybywają do League of Legends zmiany roli dżungli, aby uczynić ją bardziej dostępną dla nowych graczy i mniej frustrujące dla weteranów.

Komunikacja jest istotną częścią League of Legends i ma kluczowe znaczenie dla efektywnej współpracy z sojusznikami. W tym roku, liczba sygnałów została podwojona aby umożliwić graczom bardziej efektywną koordynację ich gier. Wśród zmian jest również obecny dodatkowe koło sygnałów dedykowane wyłącznie do komunikacji związanej z wizją, chodź Wizja wyeliminowana mi potrzebuję wizji. Wreszcie, ja sygnały poza ekranem pomogą graczom zrozumieć kierunek sygnałów sojuszników, nawet jeśli nie znajdują się oni bezpośrednio na ekranie.

Śledź nas na Games Village, aby uzyskać więcej informacji.
Źródło : https://www.ruetir.com/2022/10/04/league-of-legends-here-are-the-news-for-the-pre-season-2023-ruetir-com/