League of Legends ogłasza powrót zaktualizowanego trybu Areny

Tryb Arena w League of Legends powraca z ekscytującymi zmianami

Po powrocie trybu gry Nexus Blitz w League of Legends Riot Games przywraca doświadczenie, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy w momencie jego pierwszej premiery. Firma ogłosiła w tym tygodniu, że tryb Arena powraca do League, czyli trybu, w którym gracze walczą w rundowych meczach 2v2v2v2.

W porównaniu z pierwszą wersją trybu Arena, w tej wprowadzono kilka zmian, które należy rozważyć w oparciu o opinie graczy. Został on dodany do serwerów League of Legends PBE, a fani Areny mają czas na przetestowanie tych zmian przed powrotem trybu, co ma nastąpić w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Riot mówił wcześniej, że Arena może powrócić w przyszłości, jeśli gracze zareagują pozytywnie, i wygląda na to, że graczom spodobała się na tyle, że powrócą. Nie będzie to jednak trwałe – Riot w swoim najnowszym komunikacie poinformował, że tryb „będzie dostępny tylko przez ograniczony czas”, po czym ponownie zniknie.

Co nowego w trybie League Arena

Jedna z pierwszych zmian dotyczy możliwości wspólnej rejestracji znajomych. Na Arenie gra się w dwuosobowych zespołach, więc wcześniej mogły rejestrować się razem dwie osoby, teraz jednak będzie można rejestrować się w grupach dwuosobowych, trzech lub czterech graczy, a pozostałe miejsca będą losowo wybierane.

O wiele bardziej zauważalną zmianą są ulepszenia, które gracze zdobywają w trybie Areny, które urozmaicają konfiguracje i spotkania. Dodano ponad 60 nowych ulepszeń, chociaż w ogłoszeniu nie podano pełnej listy. Oprócz Ulepszeń, Kamea to kolejna funkcja, która odróżnia Arenę od innych trybów gry.

Te kamee składają się z półlosowych bohaterów Soul Fighter, którzy przychodzą, aby skorzystać ze swoich umiejętności. Riot przywraca trzech faworytów z ostatniej wersji trybu Arena jako Cameos – Setta, Pyke i Gwen – i dodaje dwóch kolejnych, a do walki dołączają Sylas i Thresh.

„Sylas rozpocznie rundę, dając każdemu wojownikowi losową superumiejętność w stylu Księgi Zaklęć superumiejętności, która zastąpi twoje wezwanie bez użycia błysku (które następnie odzyskasz po rzuceniu zaklęcia)” – powiedział Riot. „W tym czasie Thresh będzie poruszał się po polu bitwy i okresowo rzucał swoją latarnią, zapewniając tarczę i ucieczkę. »

Oto główne zmiany w trybie Areny League, a pełny opis znajdziesz tutaj. W Arenę można już grać na serwerach PBE League i będzie ona dostępna w wersji na żywo gry w ramach aktualizacji 12.23.

Źródło: komiks.com