League of Legends: Odkryj wspaniałą skórkę Hall of Legends Ahri za 430 $

League of Legends: szaleje za nową skórką Ahri w Hall of Legends

Społeczność graczy League of Legends tętni życiem w związku z publikacją nowej skórki Ahri w Hall of Legends. Ku czci Lee „Fakera” Sang-hyeoka, uważanego za największego gracza LoL w historii, ta skórka ma trzy różne formy, z których każda jest bardziej olśniewająca od poprzedniej. Ale jakim kosztem!

Według oficjalnej strony MOBA podstawowy pakiet skórek Ahri zaczyna się od 5430 RP (45,98 USD / 39,98 GBP) i zawiera tylko skórkę Risen Ahri, a także unikalną drwinę z Fakera, wydarzenie przepustki, ikonę i ramkę.

Skórka Immortalized Legend (której wszyscy pragniemy) znajduje się w pakiecie średniej klasy, który kosztuje 32 430 RP (~299,97 $ / 120,98 £ w zależności od zakupionych pakietów RP) i zawiera skórkę, a także różne inne kosmetyki, w tym ekskluzywne wykończenie Efekty wizualne, unikalne transformacje skóry, holograficzna grafika i zwykłe dodatki kosmetyczne.

Jednak zamieszanie wywołuje pakiet Signature, który kosztuje 59 260 RP, czyli 434,95 USD / 399,96 GBP, aby otrzymać wszystkie skórki (w tym upragnioną Signature), podpisaną wersję grafiki, ekskluzywne ikony i emotikony, a także Barwy dla wcześniej wypuściło skórki SKT T1 Jhina, Ryze’a i Syndry.

Wspaniałe skórki, ale za jaką cenę!

Oczywiste jest, że League of Legends nabrało tempa finansowo w ciągu ostatniego roku. Agresywna monetyzacja gry spotkała się z ostrą krytyką, szczególnie wraz z wprowadzeniem nowej Mythic Chroma za 200 dolarów, a następnie kosmetyków Redeemed Star Guardian Xayah i Rakan.

Nie można zaprzeczyć, że nowy pakiet Hall of Legends nie jest wyjątkiem. To z pewnością wypali dziurę w twoim portfelu, jeśli chcesz skórkę Immortalized Legend.

Pomimo moich wysokich oczekiwań co do tych skórek, cena wprawia mnie w lekkie zakłopotanie. Jako gracz Ahri i od lat fan kariery Fakera, muszę się pogodzić z tym, że nie kupię skórki Immortalized Legend, której koszt wynosi 300 dolarów. Wśród cotygodniowych skórek znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki gry, dlatego koniecznie sprawdzaj, które z nich są aktualnie w promocji.

Źródło: www.bing.com