League of Legends: nowy smoczy mistrz zbyt podobny do ludzkiego dziecka!

Przebudowa Smoldera, nowego mistrza League of Legends

Najnowszy bohater League of Legends, Smolder, spotkał się z mocnymi reakcjami fanów po jego niedawnym ogłoszeniu. Początkowy projekt tego śmiałego smoka wywołał porównania z postaciami z gier i filmów, co skłoniło Riot do natychmiastowego przeprojektowania.

W obliczu kontrowersji

Ogłoszenie projektu Smoldera wywołało krytykę ze strony fanów, którzy nazwali jego twarz rozpraszającą i odbiegającą od oczekiwanego uroczego smoka. Porównania z oryginalnymi projektami Sonica the Hedgehog i jego niepokojących ludzkich zębów były natychmiastowe i liczne.

Aby rozwiać obawy fanów, liderka zespołu LoL Champions Lexi Gao zapewniła, że ​​Riot wysłuchał ich opinii i wprowadza poprawki, aby podkreślić cechy smoka Smoldera.

Nowy wygląd, który jest jednomyślnie doceniany

Nowy projekt Smoldera został dobrze przyjęty przez fanów, a wiele komentarzy stwierdzało, że wygląda teraz znacznie lepiej i stanowi prawdziwą metamorfozę tego małego smoka. Mimo to niektórzy woleliby, aby miał bardziej wyrazisty pysk, ale ogólna reakcja fanów na przeprojektowanie Smoldera jest pozytywna.

Historia przeróbek w League of Legends

League of Legends ma historię przeróbek projektów postaci, które spotykają się z ostrymi reakcjami. Dowodem na to jest przykład Poppy, której przerażająca grafika zawsze zajmuje ważne miejsce w umysłach graczy. Ten nowy bohater będzie częścią aktualizacji 14.3 zaplanowanej na 7 lutego.

Źródło: www.pcgamer.com