League of Legends: Najlepsi bohaterowie dżungli w grze


Bohaterowie League of Legends znacznie różnią się od siebie siłą. Dżunglerzy muszą wziąć pod uwagę wiele czynników przy podejmowaniu decyzji, którzy bohaterowie są lepsi. Najważniejszym i najbardziej oczywistym czynnikiem do rozważenia jest to, czy bohater byłby biegły w zasadzce i czy samodzielnie zapewniałby sobie zabójstwa, czy pomagał w tym swoim kolegom z drużyny. Ale skomplikowana część dzieje się za kulisami.

Dżungla nie jest tak jednoznaczna, jak niektóre inne role w League of Legends. Większość bohaterów odgrywa w drużynie tę samą rolę, co rola ADC: obrażenia i to dużo. Jeśli podoba ci się bycie głównym dostawcą obrażeń w swojej drużynie przez cały czas, mamy też przewodnik po najlepszych prowadzących w League of Legends.

League of Legends: Najlepsi bohaterowie dżungli w grze

Ocena szybkości czyszczenia, presji inwazji i makromobilności jest niezbędna, aby nadążyć za wrogim dżunglerem. Wszechstronni mistrzowie dżungli są najlepsi. Ta lista elitarnych bohaterów może ulec zmianie w zależności od różnych czynników. Czasami meta zmienia się bez wyraźnego powodu innego niż preferencje gracza, ale w większości przypadków nagła zmiana jest spowodowana jakąś aktualizacją wyważenia, bez względu na to, jak małą. Pozwól nam zrobić to za Ciebie, ponieważ nadążanie za bohaterami miesiąca może być wyzwaniem.

Przeczytaj także, jak The Ideal wspiera w parowaniu z Varusem w League of Legends

Jak dotąd bycie dżunglerem w sezonie 13 było wyzwaniem, ale wiedza o tym, którzy bohaterowie są wprowadzani do meta z patcha na patch, jest niezwykle pomocna. Gdy zostanie wydana nowa łatka, pamiętaj, aby sprawdzać ponownie, aby być na bieżąco z tym, kogo powinieneś wybrać. Oto pięciu najlepszych dżunglerów w patchu 13.4 League.

5.Bel’Veth

Wszystko zostanie pochłonięte przez lawendowe morze Cesarzowej Pustki. Kiedy osiągnie późną fazę gry, jej autoataki będą przypominać nawiązanie do Jo-Jo ze względu na jej umiejętność pasywną Death in Lavender, która daje jej możliwość nieskończonego kumulacji prędkości ataku. Może biec w wybranym kierunku dzięki Udarowi Pustki, więc musisz nadążać za jej szybkimi ruchami.

Wrogowie zostają spowolnieni i podrzuceni, gdy uderza ich ogonem podczas swojego zaklęcia Powyżej i poniżej. Bel’Veth szybko tnie pobliskie cele o najniższym poziomie zdrowia, gdy zostanie złapany w Królewski Wicher, jednocześnie lecząc się. Cesarzowa może pobiec i pochłonąć Koral Pustki po zabiciu bohatera, aby przyjąć swoją prawdziwą postać w swojej superumiejętności, Bezkresnej Formie.

4.Lee Sina

Ten mnich, znany również jako Lee Skills, może kogoś pobić bez konieczności posiadania wzroku. Kiedy jego Fala Dźwiękowa uderza we wroga, otwiera lukę, w którą może się przemieścić, co pozwala mu ponownie rzucić tę umiejętność na Rezonujące Uderzenie i zmniejszyć odległość. Lee Sin może użyć swojego zaklęcia Ochrona, aby zapewnić tarczę zarówno sobie, jak i swojemu sojusznikowi, jednocześnie pomagając swoim kolegom z drużyny.

Lee Sin ma możliwość przekształcenia Ochrony w Żelazną Wolę, co daje mu tymczasową wampirzycę zaklęć. Kiedy naprawdę chce coś powiedzieć, Lee Sin rzuca zaklęcie Burzy, które uderza w ziemię i rani wrogów w pobliżu. Pobliscy wrogowie zostają spowolnieni, gdy ponownie rzuci zaklęcie jako Okaleczenie.

3. Warwicka

Ponieważ Uncaged Wrath of Zaun pojawia się nie tylko w nocy, kiedy księżyc jest w pełni, powinieneś go wypatrywać każdego dnia. Kiedy zdrowie bestii spadnie poniżej połowy, uleczy go wieczny głód. Warwick jest w stanie ugryźć lub rzucić się na cel za pomocą Szczęk Bestii, jednocześnie lecząc się z oderwanego ciała.

Warwick jest w stanie wykryć rannych bohaterów, którzy mają mniej niż połowę zdrowia i odkrywa krwawy ślad prowadzący do ich lokalizacji, którym może podążać, zyskując przy tym szybszy ruch. Ci, którzy są zbyt blisko niego, są przerażeni jego Pierwotnym Skowytem, ​​który również ich spowalnia, jednocześnie zmniejszając zadawane obrażenia. Dzięki swojej superumiejętności, Infinite Duress, może doskoczyć do celu, obezwładnić go, chwytając go pazurami, i wyleczyć zadawane przez siebie obrażenia.

2.Zac

Jego Elastyczna Proca jest najskuteczniejszą bronią do atakowania i rozłączania Tajnej Broni. Im dalej się porusza, zadając obrażenia, ogłuszając i powalając wrogów złapanych podczas lądowania, tym dłużej ładuje umiejętność. Dzięki tej umiejętności może również zdobyć kilka eleganckich przechwytów Barona i Smoka.

Może eksplodować, powodując obrażenia w pobliżu, ponieważ jest niestabilną materią. Rozciągające Uderzenie Zaca powoduje, że wrogowie złapani w jego ramiona otrzymują obrażenia i spowalniają; następnie zostają oszołomieni i przewróceni, gdy wbija ich w siebie, gdy wciąż są do niego przywiązani. Odbijmy się, jego superumiejętność! sprawia, że ​​odbija się trzy razy, spowalniając i spowalniając wroga. Kiedy Zac zostaje śmiertelnie ranny, Cell Division może go od czasu do czasu uratować, gdy maleńkie plamki ścigają się, by stać się jego ciałem.

1. Viego

Potężny Zrujnowany Król zrobi wszystko, by ożywić umierającą w nim miłość. Oprócz tego, że będąc w posiadaniu ducha bohatera staje się niemożliwy do namierzenia, jego umiejętność pasywna, Suwerenna Dominacja, pozwala mu używać umiejętności tego bohatera przeciwko kolegom z drużyny. Jego Widmowa Paszcza może ogłuszać przeciwników, podczas gdy Ostrze Zniszczonego Króla dźga ich.

Biegnie w obrębie swojej Harrowed Path, która zapewnia mu dodatkową prędkość ruchu i ukrywa go. Jego superumiejętność, Łamacz Serc, sprawia, że ​​mruga do wybranego obszaru i tymczasowo spowalnia pobliskich wrogów. Po przejęciu ducha może ponownie rzucić swoją superumiejętność, powodując serię złamanych serc.

Otrzymuj najnowsze informacje od Sportslumo.com, śledząc nas na Instagramie, Świergoti YouTube

Źródło : https://sportslumo.com/esports/league-of-legends-the-best-jungle-champions-in-game/