League of Legends może być teraz o wiele łatwiejsze


League of Legends może być wkrótce łatwiejsze

League of Legends właśnie otrzymało mnóstwo funkcji poprawiających jakość życia. Riot chciał przetestować królestwa, dzięki którym gra jest bardziej przystępna i łatwiejsza do grania. Przedsezonowe łatki franczyzy są zwykle nieco dzikie. Jednak tegoroczna aktualizacja zawiera wiele funkcji, które wydają się być krokiem w staraniach studia, aby zapewnić bardziej przyjazne wrażenia. Oznacza to, że jeśli te zmiany przejdą do gry na żywo.

Te zmiany w League of Legends obejmują wskaźniki, które pokazują, jak daleko potwór z dżungli może gonić gracza, zanim powróci do swojej pierwotnej pozycji. Zawiera również zalecaną trasę, którą gracze w dżungli powinni obrać podczas eksploracji mapy. Dodatkowo nad totemami wizji pojawią się liczniki czasu, które pokażą graczom, kiedy wygasną, a także zalecane umiejętności i wyposażenie dla bohaterów.

To dobra wiadomość dla graczy League of Legends, ponieważ pozwala pozbyć się zgadywania z grania bohaterem. Nie będą już musieli szukać przewodników i zapamiętywać timerów. Po tej aktualizacji gra teraz zajmie się tym dla graczy. Teraz mogą skupić się na swoich priorytetach.

Najbardziej zagorzali fani gry martwią się tymi zmianami. Jest to jednak naturalna ewolucja gry. League of Legends zawsze było gęstą i konkurencyjną grą. Mając to na uwadze, zawsze będzie miał wysoką barierę wejścia.

Istnieje ponad 160 mistrzów z własnym zestawem pięciu unikalnych umiejętności i zdolności. Jest to wiele informacji, które każdy może poznać i zachować. Długoletni fani mogą już na pamięć znać mocne i słabe strony listy strzelców. Jednak pomimo tego, że wiedzą o tym wszystkim, mogą nadal nie znać ścieżek w dżungli ani liczników czasu.

Grasz w tę grę? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

ŹRÓDŁO

Źródło : https://cogconnected.com/2022/10/league-of-legends-may-be-much-easier-to-play-now/