League of Legends: mistrzowie z Ameryki Północnej osiągają niemal absolutny wskaźnik zwycięstw w rankingu Pretendenta


Ostatnio gracz z Ameryki Północnej osiągnął niewiarygodny współczynnik wygranych – prawie 99% w elastycznym trybie rankingowym League of Legends.

Ze względu na stale rywalizacyjny charakter meczu, rankingowy od dawna jest najpopularniejszym trybem gry w League of Legends. Obecnie gracze mogą brać udział w meczu rankingowym w formie kolejki solo lub elastycznego rankingu.

Ranking od dawna jest najpopularniejszym trybem gry w League of Legends ze względu na jego konkurencyjny charakter i atrakcyjne nagrody

Podczas gdy kolejka solo zawsze ma przewagę, elastyczna kolejka pozwala grać z wieloma znajomymi. Z wyjątkiem 4-osobowego zespołu, każdy może z łatwością rywalizować, koordynować z bliskimi kolegami z drużyny i komunikować się za pośrednictwem systemu czatu głosowego LoL.

Ze względu na konkurencyjny charakter trybu rankingowego każdy może wygrać tę grę, ale istnieje możliwość przegranej w następnej grze. Zwykle wskaźnik wygranych będzie odzwierciedlał twój poziom, tj. jeśli uzyskasz 50% wskaźnik wygranych na poziomie Gold 3, oznacza to, że twój poziom jest dokładnie na tym poziomie. Jednak ostatnio na serwerze północnoamerykańskim pojawił się gracz, który osiągnął prawie absolutny współczynnik wygranych 98,8%, mimo że znajdował się na najwyższym poziomie rankingowym w League of Legends – Challenger.

Year Year U Fish prawie „wygrywa” w randze Challenger na serwerze północnoamerykańskim

Osiągnięciem Year Year U Fish osiągniętym w Flexible Ranking jest wygranie pierwszego North American Server Challenge z 2188 punktami (wg wyników lig). W ciągu 242 meczów ten gracz przegrał tylko 3 mecze i osiągnął wskaźnik wygranych na poziomie 98,8% – „niewiarygodna” liczba w konkurencyjnej grze, takiej jak League of Legends.

Inną wartą odnotowania kwestią jest to, że Year U Fish osiągnął poziom Platinum 1 w trybie Solo Queue dopiero po 22 meczach. Wygląda na to, że większość czasu ten gracz spędza na graniu w Flexible Ranked ze swoją grupą przyjaciół, Year U Fish często gra na pozycji Supportu z różnymi bohaterami, takimi jak Karma, Braum, Nautilus, a zwłaszcza Thresh ze 100% współczynnikiem wygranych.

Obecnie nie ma informacji, czy Year Year U Fish oszukuje, czy nie. Niektórzy gracze sugerowali, że ten gracz ma zachowanie polegające na wymianie wygranych – problem, który ostatnio sprawiał ból w LoL-ie. Jest to całkowicie możliwe, zwłaszcza w elastycznym rankingu, w którym oszuści mogą łatwo łączyć się ze swoimi kolegami z drużyny, aby aranżować mecze.

Wyciągnąć wniosek:

Jednak nadal nie możemy dojść do ostatecznego wniosku co do tego, co dzieje się za kontem Roku U Fish, dopóki nie wkroczy Riot. Gra musi zawsze mieć zwycięzcę, przegranego i każdy musi konkurować uczciwie o własnych siłach. Game4V będzie stale aktualizować nowe informacje i zmiany od Riot do czytelników tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz też: Otwarta gra fabularna LoL-a ujawnia ważniejsze informacjeŹródło : https://otakuz.net/league-of-legends-north-american-masters-achieve-an-almost-absolute-win-rate-in-the-challenger-ranked.oz