League of Legends: Mea culpa od dewelopera w związku z poprawką Aurelion Sol

Nadchodzące zmiany w skórce Burzowego Smoka Aureliona Sola

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola zyska na pewnych ulepszeniach.

Deweloper League of Legends powiedział, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Aurelion Sol zawsze sprawiał Riotowi pewien problem ze zrównoważeniem. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw i niestabilną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Konflikty wokół zmian równowagi

Ostatnia runda zmian, która przyniosła ogromny wzrost liczby ładunków zdobywanych przez Aureliona Sola za pomocą jego Q, wypchnęła go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Nie pomaga również fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest w dobrym stanie, co to mówi o Runeterze jako całości?

Mea culpa Riot po wzmocnieniach i osłabieniach Aureliona Sola

Publikując retrospektywnie informacje na temat niektórych ostatnich zmian w League na Twitterze, główny projektant gry Riot, Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku nasz błąd. Jasne jest, że źle oceniliśmy równowagę i przyznajemy się do naszego błędu (niedoceniając tego, jak duże było wzmocnienie umiejętności W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. Impulsem do wprowadzenia zmian było uhonorowanie pragnienia graczy Asol, aby otrzymać nagrodę za proaktywność na linii, ale po premierze zdaliśmy sobie sprawę, że nagradzanie tego siłą odłamków pochodzącą od W (zamiast kumulowania tej części jego fantazji o skalowaniu) było zbyt niestabilne i skutkowało złą rozgrywką. »

Powiedział też, że twórcy patrzyli na Maokaia w dolnej linii, który wiele zyskał na niektórych nowych przedmiotach wsparcia, a także na Illaoi i Wukonga na górze.

Źródło: www.bing.com