League of Legends: LEC Finals 2023 Lokalizacja potencjalnie…


Bonjour mes amis!

Gdzie odbędą się finały? | © Riot Games

LEC zmieni to w tym sezonie, dzieląc całość na trzy części zamiast dwóch. Otrzymamy również zupełnie nowy system ERL i kilka innych ważnych zmian. Tylko jeden finał na cały rok zamiast jak zwykle dwóch.

Gdzie zatem odbędzie się finał i kiedy się odbędzie?

Finały LEC 2023 odbędą się we Francji

Według dziennikarza e-sportowego Brieuca „LEC Wooloo” Seegera, finały LEC 2023, które powinny odbyć się pod koniec lata i ukoronować zwycięzcę LEC, odbędą się w Montpellier we Francji. Jego źródła podają, że impreza odbędzie się w nadmorskim miasteczku nad Morzem Śródziemnym.

To będzie pierwszy raz od finałów Mistrzostw Świata League of Legends 2019 pomiędzy G2 Esports i FunPlus Phoenix, kiedy wydarzenie e-sportowe LoL ponownie odbędzie się we Francji. Francuscy fani są znani ze swojej pasji do e-sportu LoL, dzięki czemu LFL jest jedną z najczęściej oglądanych lig na świecie, a nawet rywalizuje z niektórymi z głównych regionów, które co roku awansują do Mistrzostw Świata.

Aby oglądać filmy z YouTube, zaakceptuj czcionki Google i marketingowe pliki cookie.

Zmiany formatu LEC 2023 przed nami

Format LEC zostanie zmieniony w tym roku, a cały sezon zostanie podzielony na trzy części: zimową, wiosenną i letnią, zamiast zwykłych dwóch, które znamy. Ten nowy format będzie również zawierał więcej najlepszych z trzech serii, które powinny wzbudzić zainteresowanie fanów.

Sprawdź zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X!

  • Każdy Split rozpocznie się od pojedynczej gry w systemie każdy z każdym. Osiem najlepszych drużyn przejdzie do fazy grupowej.
  • Faza grupowa będzie miała format podwójnej eliminacji do trzech zwycięstw, a cztery najlepsze drużyny przejdą do fazy play-off.
  • Faza play-off jest ostatnim etapem podziału i zostanie rozegrana w formacie best-of-five.

Finały LEC 2023 odbędą się w Montpellier, więc przygotuj się na obejrzenie szalonej akcji LEC. Zwycięzca wydarzenia będzie mógł rywalizować jako rozstawiony numer jeden LEC w Mistrzostwach Świata League of Legends 2023, które według przecieków przybędą do Korei Południowej.

Więcej wiadomości e-sportowych LoL:

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, na które wskazuje ikona koszyka. Przeczytaj uważnie artykuł przed kliknięciem jakichkolwiek linków.

Sabrina Ah

Źródło : https://riftfeed.gg/esports/league-of-legends-lec-finals-2023-location-potentially-disclosed